Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stížnost na hráče - Subinka

--> Jméno hráče/administrátora: SUS Subinka
--> Čas, kdy se to stalo (stačí zaokrouhlit na hodinu): Skoro každý den.
--> Důvod stížnosti: Neustálé nadávání hráčům, teamování, ghostování, vyhrožování - Kazí tím hru všem hráčům a je to otravné, hlavně má jakousi imunitu od některých adminů.
--> Popis situace, co se stalo, proč je zde stížnost na danou osobu: Už nějakou dobu má narážky na mě, mé kamarády a ostatní hráče na serveru. Myslím si, že někdo takový kazí jakoukoliv zábavu a neměl by mít přístup na server. Mně osobně nadávala i do vzhledu, aniž by věděla, jak vypadám. Neustále teamuje s hráčemi a s kým si nesedne, tomu hned nadává a shazuje je.
--> Patřičné důkazy o provinění osoby(Demo pro voice, cheaty, screeny pro textovou komunikaci apod.): Tady je link se screenshoty - https://imgur.com/a/okXPTaE (:

PS: Chtěla bych tímto zmínit i tenhle thread, pro větší účel a větší množství důkazů: https://forum.madgames.eu/showthread.php?tid=258 - Děkuji.

Ahoj, nemůžu dělat nic jiného než souhlasit. Nejsi jediný hráč, který si stěžuje na toxicitu na serveru. Občas chodím na server z tajných účtu a byl jsem nespočetněkrát svědkem, kdy dotyčný hráč nadával bezdůvodně ostatním hráčům a to nejen vulgárními nadávkami, ale i vyhrožováním a ponižováním.

Já tedy souhlasím s trestem a trest přenechám na vedení.

Zdravím,

sám jsem viděl, jak teamuje, nadává ostatním hráčům a snažil/a se teamovat i se mnou při tom, co měl/a terminátora.

Před pár dny teamoval/a s hráčem Bhopper Brumbálix a když jsem ji/ho na to upozornil, tak se začali zabíjet a nadávat mi.

Také jsem viděl, jak se určité holce vysmíval/a za její hlas, atp.

Údajně je ve vztahu s majitelem, tudíž je podle ni/ho funny, že ji/ho nepostihne žádný trest. Takže mě docela zajímá, co se z tohohle ještě stane.

Ahoj,
ne, ve vztahu nejsem.
S daným hráčem jsem si promluvil a situace snad se zlepší, pokud-li ne, budu muset přikročit k trestu.
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)