Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
žiadost o admina

Only Mirage 
1-Smoki/Lupino 
2-17 
3-https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=66477
4-ano: Lebo Mizi si myslel že mam wh tak mi dal ban a potom som to riešil s Pepem a dostal som unban od Pepeho.
5-[font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif]STEAM_0: 0: 600678290[/font] 
6-Mam modre oči. Rad hram csko. Chodim ešte do školy, akurat maturujem  . Byvam v dome s oknami, dverami, stenami, wifi aj s mamou ocom a s 3 sestrami. Hravam fudbal a chodim na MMA. Mam rad halušky! Som bystri aj lenivy  ! Moja velkost nohy je 46. Mam rad auta a motorky. 
7-Skoro stale hravam na Madgames only mirage a dost dlho, a som tam skoro stale a čo raz viac hackerov je tam a len niekedy su tam admini. A rad by som dostal admina lebo tam travim vela času a mam dobry vstah na servery s hračmi. A nebavi ma furt volat adminou na server že nech pridu dat ban hackerom a je to dost otravne pisat 6x do dna aby niekto prišiel a dal ban. Posledny rok nehravam na žiadnom inom serveri ako na Madgames a hlavne na only mirage lebo je tam dobra komunita!! Chcem admina preto lebo poznam pravidla na servery ako Bibliu, travim vela času za pc a za hranim cska na serveri. A rad hram na tom serveri lebo tam je dobra komunita a da sa tam dobre odreagovat a su tam dobry admini!!!!! A dakujem ak ho dostanem mam vas rad!!!!! 
Vaš-                                                                                                                                                            Smoki/Lupino
Odpovědět

Dobrý den ,

Máte hezky udělanou žádost ale mám tu dost ale dost výtek.
Za prvé 6.bod se moji osobě moc nelíbí z důvodu že si akorát děláte srandu , jestli ste se díval aspoň na nějakou předchozí repliku nějakého stávajícího admina tak víte co tam psal a nikde není zakázázo že se nemůžete inspirovat , tu akorát ukazuje výsměch ,mohlo to bejt kratší a hezky napsaný stačila by polovička , bez těch připomínek jako mám tolik oken , dveří atd..
Důvod bejt admin je taky zvláštní nemusíš volat admina , můžeš udělat demo hodit to na fórum a admin-team to uvidí jak tu upozorněním tak i na dc u nás takže se nemusíš bát že nepřijde a tím pádem i pomůžeš chodu serveru.
Ale za mne nemyslíš to vážně podle toho jak to píšeš si děláš srandu.

Za mne spíše Ne
---------------------------
,, Když nemáš proco žít , tak hledej nové řešení ,, - Matěj Mikeš
Odpovědět

ta 6tka nič ine ma nenapadlo a načo by som si s tohto robil srandu?? ja to myslim važne a k tomu som rad že konečne som mohol poslat tu žiadost. A keby že chcem robit si s toho srandu napišem tam uplne dačo ine a nie toto.

ps- Smoki/Lupino
Odpovědět

Zdravím ,

Známe se , takže jen to pro mě težší být objektivní. Takže tě budu brát jako normálního hráče.
Souhlasím s kolegou (Adminem) že bod 6 by mohl být napsaný trochu vážně a né si s toho dělat srandu. Nezajímá mě kolik máš doma dveří atd má to být o tobě a né o baráku.
Jinak v ostatní body vypadjí dobře jestě k bodu 7 bych měl pár vítek které tu nebyli řečeny. 1. Vice měne jsi aktivní ale , že by jsi tam byl furt se nedá říct. 2. Né káždy Admin může bejt na PC 24/7 , od toho složí příkaz !report to nahlásí hráče >která příjde na discord a tam upozorní členy admin teamu daného serveru , nebo formou fora kam zesleš demo ze hry daného hráče.
Počkáme na vyjádření dalších Adminů ale , já si myslím že mám jasno. Ale jak říkám nějaký admin třeba můj názor změní.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

„Když nevíš kudy kam , hledej dveře ven “

Foxento
Odpovědět

Zdravím,
V bode 6 Pán Smoki, napísal fudbal miesto futbal, natož keď hráva futbal by mal vedieť ako sa to píše, a za mňa spĺňa všetky podmienky administrátora, preto by som ho rád videl v A-teame.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

We like people who say directly what they think. Assuming they think the same as we do.

Kolotočár
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)