Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
žiadost o unban

1. Pedrooo im legit(známy ako Terinko,Filip Chapaču)
2.https://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:616506985&advType=steamid&Submit
3.Mal som raz ban za nádavky + 1 ban za promovanie serveru (unbaned bol to vaš server poslal som ip vašho serveru do chatu)
4. No dobre prv by som sa chcel vyjadrit k tomuto- Tvoja odpoved k mojej ziadosti.
Po přezkoumání dema ti ban zůstává.
Máš multiacc, nevím z jakého důvodu bys hral na smurfu, vím o jednom tvém účtu, kde jsi již dostal VAC Ban, který jsi komentoval slovy "Neprávem".
Navíc, to že napíšeš, že o tobě ostatní tvrdí z jinych serverů jsi čistý, můžou říkat oni. Na našem portálu se neřídíme protekcí či jakýmkoliv typem očišťování hráčů. Téže jsem měl ban na jiném serveru, kde jim bylo jedno, že jsem byl Vedení někde jinde, hráč se může projevovat na každém serveru jinak. Navíc tvůj playstyle se měnil od doby, kdy jsem byl/nebyl přítomen na serveru. Unban si můžeš vyměnit za MVIP na našem serveru.ň

tak po preskumani dema ak by som mohol poprosiť nejake clipy alebo pod so mnou na dc a ukaž mi kde som cheatoval.Multiacc nevim o tom že by to na vašom servery bolo zakázane použivať viac učtov ak ano prestanem použivať viacere učty a budem hrať iba na jednom.Potom vac ban na učte mohol by si mi poslať kde si našiel nejaky moj učet s vac banom a odkial si si vytiahol že som hovoril ze mam nejaky ban nepravom ? Dalej playstyle hry sa mi menil no ono.... sa mi menil vždy ked sa pripojil lepši hrač pretoze už si nedovolim vybehnuť site a skušať davať 1tapy atd ale aj tak si myslim ze sa nijak extra nelišil okrem vačšej opatrnosti. Opakujem ziadne cheaty som nemal ak by bol zaujem a mal by si čas kludne možeme isť na dc a prediskutovať tuto vec.

-S pozdravom Filip Chapaču

Zdravím,

nevím co tu stále řešíš, verdikt jsem udělal jasný a zřetelný. Jediný kdo by ti to mohl ještě přezkoumat je majitel, ale jinak je jasné, že ti ban zůstane.
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)