Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
žádost o unban na migare only

Zdravím můj bratr dostal dneska ban za aimbot nevím proč když žádný neměl tím pádem jsem dostal ban i já za jakoby duplikování učtů to že jste viděli insane shoty co on dával neznamená že má hacky to je první věc za drůhe kdyby jste mu koukli to počítače najdete hacky maximálně do minecraftu což si myslím že asi nestojí za řeč ale nevím jak bych vám měl dokázat že nic neměl a nemá.
1) _Freezey_,rimuru-sama
2) https://banlist.madgames.eu/index.php?p=...mid&Submit
3) možná za pasní nevhodných slov do chatu
4) protože ban je udělen neprávem
Odpovědět

Ahoj,
můžeš nějak dokázat, že ban dostal tvůj bratr ?
Jelikož máte stejnou IP, tak nemůžu pořád na 100% určit, že jsi nebyl na jiném účte.
Moje teorie je spíše taková: Chtěl jsi cheatovat, připojil jsi se na druhý steam, připojil se admin, dal ti ban, myslel jsi si, že to je okay, tak jsi se připojil na svůj main a co se nestalo? Ban za duplikaci.
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp
Odpovědět

(28.07.2021, 10:10)DeadSwim Napsal(a): Ahoj,
Jelikož máte stejnou IP, tak nemůžu pořád na 100% určit, že jsi nebyl na jiném účte.
Moje teorie je spíše taková: Chtěl jsi cheatovat, připojil jsi se na druhý steam, připojil se admin, dal ti ban, myslel jsi si, že to je okay, tak jsi se připojil na svůj main a co se nestalo? Ban za duplikaci.

ahoj jakoby já mam jeden učet jménem _Freezey_ a on rimuru-tempest nebo nějak tak a dal mu ban Foxento pokud se nemýlím a mužeme se tam napojit oba najednou jen tak na zkoušku nebo můžeme napojit stejne lobby a promluvit nebo něco takového a nikdo necheatoval. Řeším jeho ban protože já jsem kvůli tomu dostal ban za duplikování učtů a nemůžete 100% říct že měl hacky ano dal pár insane shotů co jsem viděl ale neznamená že hned dostane ban a několikrát jsme tam hráli na tom serveru oba najednou což může asi taky někdo dosvědčit takže ne druhý učet nemam Smile s pozdravem Freezey
Odpovědět

(28.07.2021, 10:10)DeadSwim Napsal(a): Ahoj,

Mohu očekávat odpověd ?
Odpovědět

Ahoj,
pořád čekám na důkaz, že opravdu to je účet tvého bratra.
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp
Odpovědět

(28.07.2021, 22:47)DeadSwim Napsal(a): Ahoj,
pořád čekám na důkaz, že opravdu to je účet tvého bratra.

no tak když jsme občas na serveru 2 tak asi nemužu ovládat 2 zařízení najednou přece jen nepocházím z černobylu abych měl 4 ruce. Takže asi tak a když i foxento pokud si to pamatuje tak nás tam mohl několikrát hrát najednou takže jakoby nevím no a určitě máte nějaké logy kdy se např někdo připojil a asi nebudu napojovat 2 zařízení najednou a třeba nejde vidět z jakého počítače kdo se napojuje ? Myslíš že bych cheatoval za bratrův učet když jsem na svém učtu 10 top v tabulce ted už možná mě někdo předehnal takže možná budu 11 nebo 12. 
zajímalo by mě on dá prostě pár lucky shotů a dostane ban za aimbot k smíchu toto že ani admin nepozná jestli člověk má nebo nemá cheaty ano každý se muže splést ale prostě na tohle by jste měli dávat pozor
Odpovědět

Otázka ted mi bratr řekl že se jeho ban změnil na permu jak to teda bude semnou protože bych rád hrál přece jenom jsem tam nahrál už pár hodin na tom učtě mam 8k pointů atd a chtěl jsem dodat že kravina je abych cheatoval na ůčtu kde má bratr asi 5k pointů a že bych prostě nehrál za 2 učty to je kravina no ale spíše mě zajímá jestli teda já budu moc hrát nebo ne
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)