Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
žádost o akademika

něco o mě: Jmenuju se Matěj. Nick v csgo mám: SeT-TwithAIMlock a moje id je STEAM_1:1:581346843. Moje HLstats jsou MadGames.eu - Statistiky - Public Servery - Player Details - SeT-TwithAIMlock KEYDROP. Na serveru už jsem jednou měl ban za wh ale už nemám. Na serveru jsem teď hodně aktivní a Hraju jen na mirage only serveru. Hodně Bavím se hodně s komunitou. Cs:go už hraju 6 let, a moje ranky jsou na mm gn4 a wn dmg. Chodím na školu do ostravy a rád pomáhám lidem s čímkoliv. Většinu mojeho času jsem aktivní a až mi bude 15 tak bych chtěl být admin. Nejsem moc toxic člověk. Bydlím v Moravskoslezským kraji a na serveru bych chtěl být akademik proto, abych pomohl serveru a abych mutoval ty toxic děti. Česky umím dobře a Anglicky taky.

Podívej se na ostatní příspěvky, to že přidáš 3 věty navíc moc nepomůže. Píšeš to v bodech, ale zkus to napsat víc jako slohovku

Zdravím.

Tvoje zádost o akademika vůbec není napsaná tak, jak by měla.
Je to tvůj druhý pokus, který je zamítnut, proto další pokus s žádostí lze podat až za 1 měsíc od poslední žádosti.

Hezký den, JustPepe
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)