Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŽÁDOST O AKADEMINA

1) Master_
2) STEAM_1:0:547545473
3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=32248
4) Ano za toxicitu ale už dávno
5) Jmenuji se Petr jsem z jihomoravského kraje. Rád hraji fotbal a počítačové hry nejvíce jsem si oblíbil hru Rust a CS:GO. Také chodím do 9 třídy. Hodně času také trávím venku s kamarády a atd. Nejraděj z jídla mám pizzu.
6) Jelikož už hraji na vašem serveru hodně dlouho tak jsem si ho oblíbil a proto na něm tavím hodně času také bych chtěl pro něj něco dělat proto žádám o akademika chtěl bych tomuto serveru pomoci s toxickými hráči a případně s cheatery velmi dobře je poznám nedávno jsem ještě hrál na nonprimu
7) 14 y.o.

sadge 
Ahoj,

Za mě plusy - Aktivita, zájem, zlepšení toxicity.
            mínusy - Špatný odkaz na hlstats (minimálně mě to nejde otevřit), možná bych se zkusil rozepsat více u bodu 6.
Za mě 50/50, ale oproti minule jsi se zlepšil co se týče osobnosti Smile
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Thumbs Up 
Od minulé žádosti -> Změny (jinak si stále stojím za svém vyjádření)

Plusy: + Aktivita stejná mi příjde, menší vulgarita

Mínusy: - Menší používání mikrofonu (ale asi aby nebyla ta vulgarita si myslím), občas si spamoval nějakou blbost do chatu 

Dodatek: Zkus změnit svůj přístup v chování myslím tím slovník, vulgaritu a vyjadřování se... možná pak nebudeš muset čekat na příjem žádosti déle, ale celkově to pak dělá lepší dojem.

Rozhodnutí: Dávám spíše ANO.
This is test, if you can read this you have eyes. POGU

Ahoj jsi přijat, nahodím ti pravomoce, napiš JustPepos aby ti vysvětlil co a jak funguje Smile
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)