Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádost o Admina na Only Mirage V1

Jméno: VOSTR
Věk:15 let (9.6.2005)
HlStats:MadGames.eu - Statistiky - Public Servery - Player Details - VOSTR
Ban: Ban jsem dostal 1, den kdy jsem zjistil že tenhle server existuje a nevěděl jsem pravidla tak jsem několikrát po sobě do chatu napsal zakázané slovo a Admin Console mě dal ban ale už se to nikdy nebude      opakovat , protože mi to za to nestojí [Obrázek: biggrin.png].
ID:786432 ,https://steamcommunity.com/profiles/76561199121946033/

Info o mě: Ahoj,  Jmenuji se Vojta je mi 15 let, Bydlím v Pardubickém kraji. V malé vesničce kousek od chrudimi. miluju léto protože je teplo a pohodka. máme taky ve vesnici 6 lomů ve kterých se může koupat a chodíme tam hodně s kamarádama na bůča atd... xdd. Hraju 8 let fotbal který mám v oblibě. Jsem velice kolektinví tip takže si pokecám s každým.  Jelikož je korona tak mám hodně  času na hry proto jsem dosti aktivní na PC.

Proč zrovna já?: už 5 let hraju csko konkrétně na komunity serverech tak bych mohl být zkušený admin, tenhle server mě zaujal už od začátku co tu hraju. jsou tu supr lidi, ale štve mě že jsou tu cheateři ty bych hnedka banoval vždycky musím někomu z a-teamu psát aby přišel. a hlavně bych pomáhal začátečníkům aby se jim na tomhle serveru líbilo.jsem na tomhle serveru hoodně aktivní a rozhodně bych to nechtěl měnit.+ z minulé žádosti jsem se poučil, už na serveru skoro nemluvím sprostě předtím si přiznám že jsem se nehlídal. 

To je ode mě vše děkuji že jste si to přečetli až sem. Heart VOSTR

Ahoj,  
Žiadosť je pekne napísaná, aj si sa rozpísal ako ti bolo napísané v minulej žiadosti. Už ani na servery nenadávaš, takže za mňa je to OK aj aktivita je dobra, takže ja schvaľujem. 

We like people who say directly what they think. Assuming they think the same as we do.

Vyřešeno přes discord
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Admin odebrán.
Nedodávání dem k banům.
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)