Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŽÁDOST O AKADEMIKA

1) Master_
2) STEAM_1:0:547545473
3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=32248
4) Ano za toxicitu ale už dávno
5) Jmenuji se Petr jsem z jihomoravského kraje. Rád hraji fotbal a počítačové hry nejvíce jsem si oblíbil hru Rust a CS:GO. Také chodím do 9 třídy. Hodně času také trávím venku s kamarády a atd. Nejraděj z jídla mám pizzu.
6) Jelikož už hraji na vašem serveru hodně dlouho tak jsem si ho oblíbil a proto na něm tavím hodně času také bych chtěl pro něj něco dělat proto žádám o akademika chtěl bych tomuto serveru pomoci s toxickými hráči a případně s cheatery velmi dobře je poznám nedávno jsem ještě hrál na nonprimu
7) 14 y.o.

+nahraný čas na MadGames
+prijemny clovek
+poznam ho uz dlho a mozem povedat ze by bol good akademik a potom pracdepodobne aj admin

-niekedy mu nieco uleti z držky Big Grin

Plusy: + Aktivita na serveru -> Vídám tě tam často, Komunikativní ve voice chatu

Mínusy: - Tak tvoje vulgarita a toxicita na hráče a to i na administrátory že?

Dodatek: Myslím si, že kdyby si jen majitel prohlídl co píšeš, jak mluvíš asi by ani nediskutoval o tom zda by tě vzal za to chování.

Rozhodnutí: Za mě jasné NE. Rozhodně by se takhle hráč ani administrátor neměl chovat, ovšem šanci máš, nezáleží jen na mě.
This is test, if you can read this you have eyes. POGU

Prozatím uzamiká, podej si za týden, pokud-li se tvoje chování zlepší začnu o této žádosti uvažovat Smile
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)