Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žádost o admina na AWP serveru.

Nick:Zlý Martas
Věk:18
hlstats:https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?mode=playerinfo&player=37146#
Ban:Nikdy žádný [Obrázek: smile.png]
Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198027178909/

Je mi 18let, mám spoustu koníčků např box,basket, ale hlavně ty hry, nejsem toxic, rád lidem pomáhám a učím se novým věcěm [Obrázek: smile.png]

Chtěl bych být admin, protože v poslední době jsem si všiml, že se na madgames rozmnožily hackeri, a jelikož jsem se v minulosti cheatingu věnoval tak je dokážu lehce odhalit... S adminem mám spoustu zkušenosí, byl jsem Admin na FunPlay, a pár dalších menších serverech [Obrázek: biggrin.png]
MadGames je můj nový oblíbený server a chci aby vše šlapalo tak jak má, protože cheateri jen kazí tu hru ostatním a lidi to potom odradí od tohoto serveru.

To je asi tak vše co bych chtěl říct, děkuji za čas a za možnou odpověd.

Zlý Martas [Obrázek: heart.png]

ForsenCD 
2020-08-26 14:58:57 (Team) mrdám ho.
2020-08-24 01:36:25 drž hubu kokote.
+ Věk
+ Aktivita

Jakoby já osobně nevím, za mě nerozhodné
S pozdravem Ondřej Vanko
IČO: 09846902, Registrován u ŽÚ Židlochovice,
hezký zbytek dne.
--
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

(27.08.2020, 21:05)DeadSwim Napsal(a): 2020-08-26 14:58:57 (Team) mrdám ho.
2020-08-24 01:36:25 drž hubu kokote.
+ Věk
+ Aktivita

Jakoby já osobně nevím, za mě nerozhodné

Chápu, že to s těma cheatama zní blbě, ale už nějakou dobu je nepoužívám, vyrostl jsem z toho, tudíž o tohle se nemusíte bát, každopádně tvé rozhodnutí beru Smile

Plusy: + Věk, Nahrané hodiny na tvém steam acc. , Aktivita ve hře (neznám serverovou tu nemohu hodnotit.)

Mínusy: - Minulost s cheaty//Hacky. ( Ovšem každý má nějakou minulost... jsi jenom člověk a pokušení něco zkusit je normální.) 

Dodatek: Rozhodnutí je i na ostatních členech a-t, ale pokuď tvrdíš, že jsi používal externí program (cheaty//hacky) je to i malé plus. Máš aspoň lehkou představu co a jak funguje, co a jak by mohlo být.

Rozhodnutí: Za mě Neutrální // 50:50

- Lil Queen  Wink
This is test, if you can read this you have eyes. POGU

Tiež 50:50 (nič nové mi nenapadá)

Ohledně té toxicity... Mám pocit že jsem tě už párkrát slyšel jak ve voicechatu nadáváš ostatním hráčům, když jsem tam byl za 2 acc...

Jinak naprosto souhlasím s administrátorem: Lil Queen

Rozhodnutí: Za mě Neutrální // 50:50
čau

Na serveri som ťa stretol asi iba raz takze nemozem posudit tvoje spravanie ale suhlasim s Queenom.
+podla mňa to že si v minulosti použival cheaty ti moze len pomôcť v odhalovani cheatrov na serveri... samozrejme verim v to že už ich nepouživaš vôbec

+věk
+odehraný čas
-používání cheatů

Za mně též 50:50

Ahoj,

Po hodnocení ostatních adminů jsem uspěl k závěru, že tuto žádost ZAMÍTÁM.
Zamítám ji z důvodu tvé občasné toxicity a nenávistných projevů k hráčům na serveru, vše je vidět aji v log chatu.
Žádost si můžeš podat 2x za měsíc, zkus si podat žádost za 14 dní, resp. dva týdny a pokud se tvoje projevy vůči ostatním hráčům serveru nebudou opakovat, nebudu mít problém tě vzít do našich řad Smile
Takže neměj strach, není to zamítnutí navždy, jak říkam, zkus to za 2 týdny, zlepší se to a přijmu tě bez problémů Smile

JustPepe
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)