Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přihlaška na admina na only mirage V2

Info
Jméno/Nickname: Balian of Ibelin 
Váš věk: 5/4/03
HlStats : https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=47567
Měl jsi někdy u nás ban? Ban jsem neobdržel ani na jednom serveru který vlastní DeadSwim.
SteamID:  Steam id - 570882963

Obecné Info
Jmenuji se Matěj , tím to rokem mi bude 18 let.
Bydlím ve Středočeský kraji , chodím na Střední odbornou školu
a Střední odborné učiliště Nymburk.
Studuji 3. rokem strojního mechanika / zamečník.
Před karantenou jsem chodil ven na pivo , hrat fotbal , hokej , bavit se  po večerech ,Pc hry , nintendo , atd .. Teď jsem jen doma Hraju CS:GO dělám si kamarády na MedGames.

Proč právě já ?

Chodím tam dost často , občas tam zůstavám do pozdních hodin a musím říci že tam chybí komunita adminů samozřejmě žě mame své povinosti a zajmy nechceme strávit u počítače své mladí a co si budem krom triplixe co tam dělá furt nebo se snaží když nemá praci , tak tam dojde i hanz a ( jak pes --- ) , ale i tak myslím že bych mohl pomoci.

Jak pomoci ?  dost tam mluvím s komunitou lídí ať to jsou děti nebo starší tak se snažím k nim mluvit stejně saamozrějmě u mladší kategorie to nejde stějně ale i tak se snažím delat komunikaci.

Každý máme své chyby a to i já např. mluvít sprostě , moc jim ,napíšu chybu ale moji pojintou je že se snažíme je nedělat ale ne vždy to jde ,takže občas mi ulítne nějaké to slovo ale buď se omluvím nebo to zkusím dát jako vtip.

Pokud by šlo o tresty tak bych byl neutralní což znamená ať to bude bratr , kamarad nebo člověk ktereho nemam rad tak mu vždy dám ten trest co si zaslouží podle pravidel.Samozřejmě ne ten největší co jde snažil bych se situaci zmírnit a uklidnit ale kdyby to nešlo tak bych dal varování a na potřetí bych dal trest podle určeného DeadSwimem a jeho adminy.

Zavěr toho celého ?
Chtěl bych se omluvit za nečitelnost textu , chyb a občas i přehnaného psaní.
Ale i tak budu rád za odezvu.kdyby někdo chtěl něco vědět tak se mužem sejít na Ts3 ,Dc nebo tu komentářích.
Vím že to je můj druhý pokus ale tamto jsem napsal docela zle a nebyl tam videt můj zájem o Admina , děkuji pepe za upřímnost vážím si toho .
Inspirace na námět to napsat takhle má  MrHanZ/Lil Queen takže mu děkuji a doufám že nevadí.

Přeji krasný zbytek dne
                                        ------- Matěj / Bailian

Ahoj,

tvoje žádost je pěkná, jsem rád, že jsi se hodně rozepsal, máš to dokonce aji přehledné.
Inspirace ostatními žádosti je povolená, pokud nejde o doslovné kopírování, což u tebe není.

ozvi se mi na discordu JustPepos#4632 nebo mě také najdeš na našem discord serveru!
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)