Žádost o akademika
Žádost o akademika na AWP serveru

Tímto bych chtěl požádat o akademická práva na AWP serveru.

1) Jméno: Dycky Kapřík

2) SteamID: STEAM_0:0:542780719

3) Odkaz na hlstats:
http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=33620

4) Měli jste někdy u nás ban?: Ne, ban jsem nikdy nedostal

5) Něco málo o mě: Jmenuji se Adam Hrdlička chodím do 7. třídy a je mi 12 let. Bydlím v Ústeckém kaji ve městě Lovosice nedaleko Mostu. Rád sportuji můj koníček je Florbal, Házená a hraní počítačových her. Hraji hry jako například: CS:GO, Valorant nebo Gta V. Svůj volný čas trávím především venku s kamarády nebo u hraní PC her. Rád poznávám nové lidi a různé památky. Mám nový účet protože můj hlavní byl ukraden, když jsem ho dostal zpátky tak na něm byl VAC ban s tím už jsem nic nenadělal tak jsem si musel vytvořit nový. Na CS:GO mám nahráno něco málo přes 250 hodin.

6) Proč právě já?: No protože nemám rád toxic hráče kteří každého uráží či na něj nadávají a taky nemám rád hackery protože všem kazí hru jejich zabíjením přes zdi. Pomohl bych v zamezování proti těmto hráčům. Nezneužíval bych práv držel bych se pravidel a trest bych určil podle provinění.

7) Váš věk: 12 let

S pozdravem krásného dne Adam

Předem děkuji za odpověď.

### Tímto bych chtěl požádat o akademická práva na AWP serveru. 1) Jméno: Dycky Kapřík 2) SteamID: STEAM_0:0:542780719 3) Odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=33620 4) Měli jste někdy u nás ban?: Ne, ban jsem nikdy nedostal 5) Něco málo o mě: Jmenuji se Adam Hrdlička chodím do 7. třídy a je mi 12 let. Bydlím v Ústeckém kaji ve městě Lovosice nedaleko Mostu. Rád sportuji můj koníček je Florbal, Házená a hraní počítačových her. Hraji hry jako například: CS:GO, Valorant nebo Gta V. Svůj volný čas trávím především venku s kamarády nebo u hraní PC her. Rád poznávám nové lidi a různé památky. Mám nový účet protože můj hlavní byl ukraden, když jsem ho dostal zpátky tak na něm byl VAC ban s tím už jsem nic nenadělal tak jsem si musel vytvořit nový. Na CS:GO mám nahráno něco málo přes 250 hodin. 6) Proč právě já?: No protože nemám rád toxic hráče kteří každého uráží či na něj nadávají a taky nemám rád hackery protože všem kazí hru jejich zabíjením přes zdi. Pomohl bych v zamezování proti těmto hráčům. Nezneužíval bych práv držel bych se pravidel a trest bych určil podle provinění. 7) Váš věk: 12 let S pozdravem krásného dne Adam Předem děkuji za odpověď.
edited Jun 13 at 11:43 pm

Ahoj, tvé vyjadřování na serveru není na úrovni akademika!
Pouštění písniček do Voice Chatu, psaní do chatu ,,stfu", ,,Mrdka.", apod..
Není vhodné chování pro akademika, podej si znova za měsíc, poté se rozhodnu, zda-li tě příjmout nebo ne.

Ahoj, tvé vyjadřování na serveru není na úrovni akademika! Pouštění písniček do Voice Chatu, psaní do chatu ,,stfu", ,,Mrdka.", apod.. Není vhodné chování pro akademika, podej si znova za měsíc, poté se rozhodnu, zda-li tě příjmout nebo ne.
79
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit