Žádost o administrátora
Žádost o Administrátora na JailBreak

1) I don't know
2) 21
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32206
4) Ne
5) STEAM_1:1:127254442
6) Ahoj, je mi 21 let a na vašich serverech vystupuji pod přezdívkou I don't know. Administrátorem jsem již byl na poměrně velkých portálech, takže mám jisté zkušenosti a vím jak se věci mají. Rád bych ukázal hráčům že se na serveru se dá hrát zábavně a to i v souladu s pravidly. K CSGO jsem se vrátil taky díky vašemu portálu kde jsem na razil na přátelskou komunitu a admin team.
7) Jak jsem již zmínil v předchozím bodě jsem člověk co má už jisté zkušenosti s prací v admin teamu. Jsem inovativní, přátelský, rychle se učící člověk, když přijde nový člověk na portál nesnažím se ho nachytávat, ale snažím se mu vysvětlit co měl jak udělat aby se rád vracel a hrál tu častěji. Jsem trpělivý a nenechám se jen tak vytočit. Již teď trávím na vašem portálu dost času a moje aktivita se bude zvedat jakmile ukončím zkouškové období na vysoké škole. Na serveru Jailbreak bych rád uplatnil své zkušenosti a přidal nové nápady pro server aby zvýšila aktivita i počet VIP/MVIP na serveru. Administrátorem bych chtěl být také proto abych pomáhal udržovat pořádek na serveru když ostatní mají jinou aktivitu a nemohou se dostavit na server.Na vašem portálu jsem hrál ještě když tu nebyl rank systém ( na JB ) takže tam mám o trošičku méně hodinek. Ale celkově jsem na serveru (JB) strávil více jak 50 hodin.

Přeji příjemný zbytek dne,
I don't know.

1) I don't know 2) 21 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32206 4) Ne 5) STEAM_1:1:127254442 6) Ahoj, je mi 21 let a na vašich serverech vystupuji pod přezdívkou I don't know. Administrátorem jsem již byl na poměrně velkých portálech, takže mám jisté zkušenosti a vím jak se věci mají. Rád bych ukázal hráčům že se na serveru se dá hrát zábavně a to i v souladu s pravidly. K CSGO jsem se vrátil taky díky vašemu portálu kde jsem na razil na přátelskou komunitu a admin team. 7) Jak jsem již zmínil v předchozím bodě jsem člověk co má už jisté zkušenosti s prací v admin teamu. Jsem inovativní, přátelský, rychle se učící člověk, když přijde nový člověk na portál nesnažím se ho nachytávat, ale snažím se mu vysvětlit co měl jak udělat aby se rád vracel a hrál tu častěji. Jsem trpělivý a nenechám se jen tak vytočit. Již teď trávím na vašem portálu dost času a moje aktivita se bude zvedat jakmile ukončím zkouškové období na vysoké škole. Na serveru Jailbreak bych rád uplatnil své zkušenosti a přidal nové nápady pro server aby zvýšila aktivita i počet VIP/MVIP na serveru. Administrátorem bych chtěl být také proto abych pomáhal udržovat pořádek na serveru když ostatní mají jinou aktivitu a nemohou se dostavit na server.Na vašem portálu jsem hrál ještě když tu nebyl rank systém ( na JB ) takže tam mám o trošičku méně hodinek. Ale celkově jsem na serveru (JB) strávil více jak 50 hodin. Přeji příjemný zbytek dne, I don't know.
edited May 27 at 5:17 pm

Ahoj, dne 27.05 ve 16:00 přijď na teamspeak server, děkuji.

Ahoj, dne 27.05 ve 16:00 přijď na teamspeak server, děkuji.
73
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit