Žádost o administrátora
žádost o administrátora JB

1) Jméno (Nickname): 《☆ -hruska-/☆》

2) Váš věk : 15

3) Odkaz na hlstats (Najdeš na webu) : "nejdou"

4) Měli jste někdy u nás ban ? : ne ,neměl jsem k tomu důvod ho dostat

5) SteamID : STEAM_1:1:484911031

6) Néco málo o vás (4 Věty min.) : Jmenuji se Jakub Scherber. Je mi 15 let. Narodil jsem se 18.7 2004. Hraji fotbal už 10 let. Věnuji se sportu a hraní her. Jsem na základní škole v 9. třídě a chystám se na Obchodní akademii Beroun.

7) Proč právě vy by jste měli být admin (Rozepsat se) : Adminem jsem již býval takže vím jak to chodí. jsem hodně aktivní kromě víkendů z osobních důvodů. Na jb hraji často, tudíž pravidla umím dobře a chtěl bych pomoci hráčům aby si více užívali hru.

1) Jméno (Nickname): 《☆ \-hruska-/☆》 2) Váš věk : 15 3) Odkaz na hlstats (Najdeš na webu) : "nejdou" 4) Měli jste někdy u nás ban ? : ne ,neměl jsem k tomu důvod ho dostat 5) SteamID : STEAM_1:1:484911031 6) Néco málo o vás (4 Věty min.) : Jmenuji se Jakub Scherber. Je mi 15 let. Narodil jsem se 18.7 2004. Hraji fotbal už 10 let. Věnuji se sportu a hraní her. Jsem na základní škole v 9. třídě a chystám se na Obchodní akademii Beroun. 7) Proč právě vy by jste měli být admin (Rozepsat se) : Adminem jsem již býval takže vím jak to chodí. jsem hodně aktivní kromě víkendů z osobních důvodů. Na jb hraji často, tudíž pravidla umím dobře a chtěl bych pomoci hráčům aby si více užívali hru.
edited May 12 at 6:39 pm

Ahoj, máš špatně uvedené Hlstats! Uzamikám (Hlstats existují).

Ahoj, máš špatně uvedené Hlstats! Uzamikám (Hlstats existují).
60
1
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit