Žádost o administrátora
žiadosť o rolu ADMINA na AWP serveri

nick: ☠ⓈⓉⓇⓄⓃⒼⓇⓊⒻⒻ☠ CASEDROP.EU

vek: 15

aktivita (cca): dopoledne: od 8(am) do 2(pm) ;
odpoledne: random

prečo práve ja?: chcel by som sa stať ADMINOM hlavne preto aby som mohol pomôcť komunite... v prípade že tam bude nejaký cheater napr. kedze na madgames hrá dosť ludí... + niesom taký typ človeka že by som nad druhými flexil.. vždy rád pomôžem... ešte pred tým ako som sa dostal na madgames som hral na 2 AWP serveroch... všade som sa snažil pomahat... ziskavat friendov... (mam plny friendlist na steame ;D) a pár krat som aj napr. na vianoce kupil a rozdal nejake VIP co by som chcel spravit aj na madgames na vianoce aj ak by som rolu ADMINA nedostal... niesom nejak bohatý ale rád robim druhým radosť...

skusenosti: MOD na AWP serveri 137.sk (OWNER ma scammol a ked som to chcel naspat tak mi dal ban)
viem jak funguje to ze sa musia natacat dema.... atd...

steamID: STEAM_1:0:466754777

hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29679

ban: nikdy

neco o mne(doplnene) : Moje meno je Andrej. Narodil som sa 20.1.2005. Bývam na slovensku v okolí ZH. AWP je moja main guna a snažím sa stale zlepšovat. Na MadGames som sa dostal vďaka Master_ po tom ako som dostal ban na inom portály (rozpisane je to v skusenostiach) CSGO som zacal hrat pred 5 rokmi... moj prví rank bol MG2... ale potom som mal pauzu koli tomu ze mi nejaky rusáci ukradli acc... na účte ktory som pisal vyššie som GN1 ... a na druhom účte mám time expired LE ..

(niečo som tam dopísal no... ;D)

nick: ☠ⓈⓉⓇⓄⓃⒼⓇⓊⒻⒻ☠ CASEDROP.EU vek: 15 aktivita (cca): dopoledne: od 8(am) do 2(pm) ; odpoledne: random prečo práve ja?: chcel by som sa stať ADMINOM hlavne preto aby som mohol pomôcť komunite... v prípade že tam bude nejaký cheater napr. kedze na madgames hrá dosť ludí... + niesom taký typ človeka že by som nad druhými flexil.. vždy rád pomôžem... ešte pred tým ako som sa dostal na madgames som hral na 2 AWP serveroch... všade som sa snažil pomahat... ziskavat friendov... (mam plny friendlist na steame ;D) a pár krat som aj napr. na vianoce kupil a rozdal nejake VIP co by som chcel spravit aj na madgames na vianoce aj ak by som rolu ADMINA nedostal... niesom nejak bohatý ale rád robim druhým radosť... skusenosti: MOD na AWP serveri 137.sk (OWNER ma scammol a ked som to chcel naspat tak mi dal ban)  viem jak funguje to ze sa musia natacat dema.... atd... steamID: STEAM_1:0:466754777 hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29679 ban: nikdy neco o mne(doplnene) : Moje meno je Andrej. Narodil som sa 20.1.2005. Bývam na slovensku v okolí ZH. AWP je moja main guna a snažím sa stale zlepšovat. Na MadGames som sa dostal vďaka Master_ po tom ako som dostal ban na inom portály (rozpisane je to v skusenostiach) CSGO som zacal hrat pred 5 rokmi... moj prví rank bol MG2... ale potom som mal pauzu koli tomu ze mi nejaky rusáci ukradli acc... na účte ktory som pisal vyššie som GN1 ... a na druhom účte mám time expired LE .. (niečo som tam dopísal no... ;D)
edited May 13 at 9:26 pm

Ahoj,

přijď zítra v 15:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu

Ahoj, přijď zítra v 15:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu
63
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit