Žádost o administrátora
žiadosť o ADMINA na AWP serveri (starý)

nick: ☠ⓈⓉⓇⓄⓃⒼⓇⓊⒻⒻ☠ CASEDROP.EU

vek: 15

aktivita (cca): dopoledne: od 8(am) do 2(pm) smile;
odpoledne: random

skusenosti: MOD na AWP serveri 137.sk (OWNER ma scammol a ked som to chcel naspat tak mi dal ban) smile
viem jak funguje to ze sa musia natacat dema.... atd...

neco o mne smile : volam sa Andrej mam 15 rokov a awp je moja main guna xddd

dik za prehodnoteni smile

nick: ☠ⓈⓉⓇⓄⓃⒼⓇⓊⒻⒻ☠ CASEDROP.EU vek: 15 aktivita (cca): dopoledne: od 8(am) do 2(pm) :D; odpoledne: random skusenosti: MOD na AWP serveri 137.sk (OWNER ma scammol a ked som to chcel naspat tak mi dal ban) :( viem jak funguje to ze sa musia natacat dema.... atd... neco o mne :) : volam sa Andrej mam 15 rokov a awp je moja main guna xddd dik za prehodnoteni :)
edited May 13 at 9:26 pm

steamID: STEAM_1:0:466754777

hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29679

ban: nikdy

neco o mne(doplnene) : Moje meno je Andrej. Narodil som sa 20.1.2005. Bývam na slovensku v okolí ZH. AWP je moja main guna a snažím sa stale zlepšovat.

prečo práve ja? : skusenosti s administrativou serveru... dokonca som mal chvilu aj vlastny ale nikdo tam nechodil smile xd

steamID: STEAM_1:0:466754777 hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=29679 ban: nikdy neco o mne(doplnene) : Moje meno je Andrej. Narodil som sa 20.1.2005. Bývam na slovensku v okolí ZH. AWP je moja main guna a snažím sa stale zlepšovat. prečo práve ja? : skusenosti s administrativou serveru... dokonca som mal chvilu aj vlastny ale nikdo tam nechodil :( xd

Ahoj,

Zkus se více rozepsat, napsal jsi toho hrozně málo, takže prozatim zamítám

Ahoj, Zkus se více rozepsat, napsal jsi toho hrozně málo, takže prozatim **zamítám**
35
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit