Stížnost na administrátora/hráče
Stížnost na Admina LilQueen.

Zdravím, rád bych tímto podal stížnost na admina LilQueen z důvodu následujícího. Pár dní zpět, když jsem zrovna casually hrál na AWP Aim serveru MadGames, tak se skrze voice-communication chat rozjela debata započatá otázkou "Co si mám koupit za skin do x euro." kdo se na to ptal si nepamatuji, nekladl jsem tomu žádnou pozornost. Na tuto otázku jsem odpověděl, že podle mě je daleko výhodnější investovat do nějaké formy coachingu pokud se jedná o CS:GO. Na tuto mojí reakci mi pravděpodobně ten jistý člověk odpověděl: "Jasně plať si coaching potom co hraješ s Wallhackem." - tento "koment" jsem se rozhodl ignorovat a nepouštět se do jakékoliv slovní přestřelky. Téma skinů se řešilo dále +- 2 minuty, po té jsem si dovolil pronést svůj osobní názor a řekl jsem, že "skiny ti skill stejně nepřidávají". Na toto se mi dostalo odpovědi: "Ale hacky ano viď?". V tento moment jsem začal dbát na to, s kým se tam vlastně bavím, mimo ostatní hráče se jednalo o dva lidi FraXy a LilQueen (admini na serveru MadGames), po tom "hack" komentu jsem se začal obhajovat tím, že nejsem žádný cheater naopak jsem na MadGames dostal unban za ban, který mi byl udělen neprávem. LilQueen mi na mojí obranu řekl následovné: "Hmm, tak proč máš 3 měsíce offnutej account na FaceItu?" na což jsem odvětil otázkou co to vlastně "offnutej account" znamená, instantně mi na to odpověděl: "To by jsi měl vědět jako bývalý HvH hráč.". Zeptal jsem se ho kde tohle slyšel a pokud je to jeho vlastní výmysl, tak kolik má hodin, že posuzuje jestli cheatuju nebo ne, odpověděl: "Rozhodně víc než ty, tebe tipuju tak maximálně na 3k hodin." Potom se začal dušovat, že on má 5 Steam accountů dohromady s 5k hodinama na CS:GO. Po tomto jeho "projevu" jsem celou situaci okomentoval následovně: "Očividně jsi jenom zatrpklý kokůtek, kterej se nedokáže přenést přes to, že je někdo marginálně lepší než ty a tak se uchyluješ k tomu nadávat těm lidem, že cheatují." Načež jsem dostal 30 minut Mute/Gag od admina FraXy - samozřejmě naprosto oprávněně, to jedno sprosté slovíčko jsem si mohl odpustit. Po tomto incidentu se oba dva zmínění odpojily ze serveru, tak jsem se rozhodl položit tu otázku LilQueenovi znovu skrze Discord, čehož jste si pravděpodobně všimly. Žádal jsem po něm odpověď na 2 naprosto triviální otázky. 1) Co to znamená "offnutej account na FaceItu" a 2) Kde slyšel/četl/zjistil, že jsem bývalý HvH hráč. Po dobu asi dvou-tří dní se LilQueen odpovědi na tyto otázky vyhýbal tím, že jednoduše nereagoval, po té mi věnoval pár minut jeho času aby pořád omýval ty samé nepodstatné hlouposti, které na Discordu psal a také dodal: "Není má povinnost odpovídat na tvoje otázky, nebudu to tady řešit, cya jindy." po tom co tohle napsal jsem se rozhodl celou debatu ukončit takto: "Bože, to je ta nejslabší výmluva, jak se vyhnout otázce, jakou jsem kdy slyšel. Z toho vyloženě čiší, že prostě a jednoduše nevíš co na to říct." načež LilQueen napsal: "Vím, až toto bude součást řízení "štíznosti" budu se vyjadřovat, tady ne, a nech tuto sekci už jen na otázky, díky." - a tak jsem tady. Tímto oficiálně na LilQueena podávám stížnost z těchto důvodů vyplývajících z kontextu, který jsem se tu pokusil důkladně popsat. 1) LilQueen nechává svou horkou hlavu aby ovlivňovala jeho chování a projev jako Admina na serverech MadGames. 2) LilQueen o mě šíří nepodložené diskriminující informace. 3) LilQueen se k debatě zmiňující jeho projevy/názory staví hostilně a odmítá se postavit skutečnosti, že někdo zpochybňuje to co on říká, což jednoznačně vypovídá o jeho nekompetenci jako člena Admin týmu. Děkuji, že si tady tu slohovou práci přečtěte a taky bych rád na konec zmínil, že tuto stížnost podávám z jednoho jediného důvodu. LilQueen sám prohlásil, že mi na moje otázky odpoví až budou součásti stížnosti. Ještě jednou děkuji a přeji všem členům Týmu hezký večer.

Zdravím, rád bych tímto podal stížnost na admina LilQueen z důvodu následujícího. Pár dní zpět, když jsem zrovna casually hrál na AWP Aim serveru MadGames, tak se skrze voice-communication chat rozjela debata započatá otázkou "Co si mám koupit za skin do x euro." kdo se na to ptal si nepamatuji, nekladl jsem tomu žádnou pozornost. Na tuto otázku jsem odpověděl, že podle mě je daleko výhodnější investovat do nějaké formy coachingu pokud se jedná o CS:GO. Na tuto mojí reakci mi pravděpodobně ten jistý člověk odpověděl: "Jasně plať si coaching potom co hraješ s Wallhackem." - tento "koment" jsem se rozhodl ignorovat a nepouštět se do jakékoliv slovní přestřelky. Téma skinů se řešilo dále +- 2 minuty, po té jsem si dovolil pronést svůj osobní názor a řekl jsem, že "skiny ti skill stejně nepřidávají". Na toto se mi dostalo odpovědi: "Ale hacky ano viď?". V tento moment jsem začal dbát na to, s kým se tam vlastně bavím, mimo ostatní hráče se jednalo o dva lidi FraXy a LilQueen (admini na serveru MadGames), po tom "hack" komentu jsem se začal obhajovat tím, že nejsem žádný cheater naopak jsem na MadGames dostal unban za ban, který mi byl udělen neprávem. LilQueen mi na mojí obranu řekl následovné: "Hmm, tak proč máš 3 měsíce offnutej account na FaceItu?" na což jsem odvětil otázkou co to vlastně "offnutej account" znamená, instantně mi na to odpověděl: "To by jsi měl vědět jako bývalý HvH hráč.". Zeptal jsem se ho kde tohle slyšel a pokud je to jeho vlastní výmysl, tak kolik má hodin, že posuzuje jestli cheatuju nebo ne, odpověděl: "Rozhodně víc než ty, tebe tipuju tak maximálně na 3k hodin." Potom se začal dušovat, že on má 5 Steam accountů dohromady s 5k hodinama na CS:GO. Po tomto jeho "projevu" jsem celou situaci okomentoval následovně: "Očividně jsi jenom zatrpklý kokůtek, kterej se nedokáže přenést přes to, že je někdo marginálně lepší než ty a tak se uchyluješ k tomu nadávat těm lidem, že cheatují." Načež jsem dostal 30 minut Mute/Gag od admina FraXy - samozřejmě naprosto oprávněně, to jedno sprosté slovíčko jsem si mohl odpustit. Po tomto incidentu se oba dva zmínění odpojily ze serveru, tak jsem se rozhodl položit tu otázku LilQueenovi znovu skrze Discord, čehož jste si pravděpodobně všimly. Žádal jsem po něm odpověď na 2 naprosto triviální otázky. 1) Co to znamená "offnutej account na FaceItu" a 2) Kde slyšel/četl/zjistil, že jsem bývalý HvH hráč. Po dobu asi dvou-tří dní se LilQueen odpovědi na tyto otázky vyhýbal tím, že jednoduše nereagoval, po té mi věnoval pár minut jeho času aby pořád omýval ty samé nepodstatné hlouposti, které na Discordu psal a také dodal: "Není má povinnost odpovídat na tvoje otázky, nebudu to tady řešit, cya jindy." po tom co tohle napsal jsem se rozhodl celou debatu ukončit takto: "Bože, to je ta nejslabší výmluva, jak se vyhnout otázce, jakou jsem kdy slyšel. Z toho vyloženě čiší, že prostě a jednoduše nevíš co na to říct." načež LilQueen napsal: "Vím, až toto bude součást řízení "štíznosti" budu se vyjadřovat, tady ne, a nech tuto sekci už jen na otázky, díky." - a tak jsem tady. Tímto oficiálně na LilQueena podávám stížnost z těchto důvodů vyplývajících z kontextu, který jsem se tu pokusil důkladně popsat. 1) LilQueen nechává svou horkou hlavu aby ovlivňovala jeho chování a projev jako Admina na serverech MadGames. 2) LilQueen o mě šíří nepodložené diskriminující informace. 3) LilQueen se k debatě zmiňující jeho projevy/názory staví hostilně a odmítá se postavit skutečnosti, že někdo zpochybňuje to co on říká, což jednoznačně vypovídá o jeho nekompetenci jako člena Admin týmu. Děkuji, že si tady tu slohovou práci přečtěte a taky bych rád na konec zmínil, že tuto stížnost podávám z jednoho jediného důvodu. LilQueen sám prohlásil, že mi na moje otázky odpoví až budou součásti stížnosti. Ještě jednou děkuji a přeji všem členům Týmu hezký večer.
edited May 4 at 11:33 am

Uveď sem kdy zhruba se tento incident stal, přezkoumám celý záznam a posoudím. Bez důkazů nic řešit nebudu.

Uveď sem kdy zhruba se tento incident stal, přezkoumám celý záznam a posoudím. Bez důkazů nic řešit nebudu.
edited May 2 at 8:03 pm

30.4.2020 - Čas přesně nevím, ale mělo by to sedět +- se zprávou kterou jsem poslal do Discordu ten den.

30.4.2020 - Čas přesně nevím, ale mělo by to sedět +- se zprávou kterou jsem poslal do Discordu ten den.

Zkus být přesnější, potřebuju zhruba v kolik hodin, jinak tu mapu nenajdu.

Zkus být přesnější, potřebuju zhruba v kolik hodin, jinak tu mapu nenajdu.

Podle webu jsem mute dostal v 17:46, takže +- 5 minut dozadu. Mapa to byla nějaká ta z Lego série, velkej čtverec s podchodem uprostřed mapy z T na CT spawn.

Podle webu jsem mute dostal v 17:46, takže +- 5 minut dozadu. Mapa to byla nějaká ta z Lego série, velkej čtverec s podchodem uprostřed mapy z T na CT spawn.

Abych se vyjádřil k tvé stížnosti. Pokud bychom měli rozebrat tvůj první důvod stížnosti, tak bych v první řadě rád napsal, že podle tebe cituji "nechává svou horkou hlavu aby ovlivňovala jeho chování a projev jako Admina na serverech MadGames.". Jako admin MadGames má povinnost udržovat pořádek na serveru, což udělal po tom co jsi mu řekl, že je zatrpklej kokot (to první slovo přesně nevím a sám tu nadávku ani nechápu).Připomínám, že o tobě neřekl jediné křivé či sprosté slovo. Tak ti byl dán mute a to oprávněně, jediné co bylo neschopné bylo to, že ti nepřistál ban minimálně na den za nadáváni adminovi jak je to v banovacím pořádku. Takže abychom uzavřeli první bod, tak se admin LilQueen zachoval naprosto správně (přesněji admin FraXy), a tak jak i musel. A jak říkám, tvůj trest byl o hodně menší, takže můžeš být i rád. V druhém bodě vysvětluješ, že o tobě šiří nepodložené diskriminující informace. Je to jako v páté třídě kdy kamarád přijde za paní učitelkou a začne si stěžovat, že Pepa o něm řekl, že je autista, i když to tak není. Abych to vysvětlil tak to, že o tobě řekl, že "jsi býval HvH hráč a máš offnutej fcit acc"{dodávám nic sprostého nebo urážejícího jsem nezaznamenal} je pouze vaše osobní věc a MadGames s tím nemá co společného. Je to jako by si řekl, že je LilQueen ve skutečnosti už 2 roky hacker a programuje vlastni hacky. Taky s tím nic MadGames neudělá a hlavně on ti mute nedá, protože to nějak s našim portálem nesouvisí a nic si neporušil. Ve zkratce tohle si musíte vyříkat sami ve SZ, protože já jako vedení a spolumajitel tohoto portálu nebudu strkat prsty do něčeho co se mě netýká a ani portálu. Třetí bod ani nějak rozepisovat nemusím, protože je to totální hloupost, a jak jsem ti už vysvětloval, že je to vaše osobní věc, tak se k tomu ani nějak stavit nemusí. Je už na něm jestli to s tebou soukromě řešit chce nebo ne. Moje povinnost je dohlížet na adminy a ja jsem nic špatného u LilQueena nezaznamenal, vše bylo na serveru vyřešeno jak mělo (nadávky) a ostatní věci už nejsou porušování pravidel. Proto tuto stížnost zamítám a uzamikám topic. Přeji příjemný zbytek dne.

Abych se vyjádřil k tvé stížnosti. Pokud bychom měli rozebrat tvůj první důvod stížnosti, tak bych v první řadě rád napsal, že podle tebe cituji "nechává svou horkou hlavu aby ovlivňovala jeho chování a projev jako Admina na serverech MadGames.". Jako admin MadGames má povinnost udržovat pořádek na serveru, což udělal po tom co jsi mu řekl, že je zatrpklej kokot (to první slovo přesně nevím a sám tu nadávku ani nechápu).Připomínám, že o tobě neřekl jediné křivé či sprosté slovo. Tak ti byl dán mute a to oprávněně, jediné co bylo neschopné bylo to, že ti nepřistál ban minimálně na den za nadáváni adminovi jak je to v banovacím pořádku. Takže abychom uzavřeli první bod, tak se admin LilQueen zachoval naprosto správně (přesněji admin FraXy), a tak jak i musel. A jak říkám, tvůj trest byl o hodně menší, takže můžeš být i rád. V druhém bodě vysvětluješ, že o tobě šiří nepodložené diskriminující informace. Je to jako v páté třídě kdy kamarád přijde za paní učitelkou a začne si stěžovat, že Pepa o něm řekl, že je autista, i když to tak není. Abych to vysvětlil tak to, že o tobě řekl, že "jsi býval HvH hráč a máš offnutej fcit acc"{dodávám nic sprostého nebo urážejícího jsem nezaznamenal} je pouze vaše osobní věc a MadGames s tím nemá co společného. Je to jako by si řekl, že je LilQueen ve skutečnosti už 2 roky hacker a programuje vlastni hacky. Taky s tím nic MadGames neudělá a hlavně on ti mute nedá, protože to nějak s našim portálem nesouvisí a nic si neporušil. Ve zkratce tohle si musíte vyříkat sami ve SZ, protože já jako vedení a spolumajitel tohoto portálu nebudu strkat prsty do něčeho co se mě netýká a ani portálu. Třetí bod ani nějak rozepisovat nemusím, protože je to totální hloupost, a jak jsem ti už vysvětloval, že je to vaše osobní věc, tak se k tomu ani nějak stavit nemusí. Je už na něm jestli to s tebou soukromě řešit chce nebo ne. Moje povinnost je dohlížet na adminy a ja jsem nic špatného u LilQueena nezaznamenal, vše bylo na serveru vyřešeno jak mělo (nadávky) a ostatní věci už nejsou porušování pravidel. Proto tuto stížnost **zamítám** a uzamikám topic. Přeji příjemný zbytek dne.
edited May 4 at 11:31 am

Ještě bych rád dodal, že vzhledem k tvému chování co jsem si tak ze záznamů pár map vzal, tak bych byl opravdu opatrnější, jelikož si na tebe stěžuje ne jeden hráč.

Ještě bych rád dodal, že vzhledem k tvému chování co jsem si tak ze záznamů pár map vzal, tak bych byl opravdu opatrnější, jelikož si na tebe stěžuje ne jeden hráč.
105
6
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit