Žádost o administrátora
Žádost o admina

1) ♥ koníkvole ♥

2) 17 let

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7135

4)No dostal jsem pár banů za bhop, ale to bylo vždy třeba ráno když na serveru nikdo nebyl a já měl celou mapu pro sebe. Mám skákání na kolečku, takže se mi skáče dobře a už se mi párkrát stalo, že jsem takto dostal ban no.

5)STEAM_0:0:0

6)Jmenuji se Štefan Ptáček. Narodil jsem se 4. února 2002. V téhle chvíli studuji na střední škole zdravotní v Turnově musím tam dojíždět autobusem, jelikož bydlím v Liberci. Do mých zajmů patří počítačové hry (CS:GO, GTA5, Warzone), ale taky sport a bavení se s kamarády. Jsem přátelský, ale jak každý známe každý má svou chvilku kdy ho něco (slušně) naštve a má chuť něco rozbít, ale tak to se mi moc nestává to spíše u kompetů nebo tak. V roce 2006 mi umřela máma, takže žiju jen s tátou a babičkou v rodinném domě. Více co napsat už fakt nevím, takže doufám že to stačí.

7) Tak adminem bych si chtěl zkusit být, protože jsem to ještě nikdy nedělal a myslím si že bych byl užitečný. Umím řešit problémy a když někdo něco potřebuje tak jsem schopný mu poradit či pomoci. Na vašem serveru už nějakou dobu hraju a vídám často hráče co jsou dost obv. a admin nikde, proto si to taky chci zkusit. Na serveru jsem v poslední době hodně aktivní a taky mě to dost baví, takže bych si chtěl zkusit tu roli. Děkuji.

1) ♥ koníkvole ♥ 2) 17 let 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7135 4)No dostal jsem pár banů za bhop, ale to bylo vždy třeba ráno když na serveru nikdo nebyl a já měl celou mapu pro sebe. Mám skákání na kolečku, takže se mi skáče dobře a už se mi párkrát stalo, že jsem takto dostal ban no. 5)STEAM_0:0:0 6)Jmenuji se Štefan Ptáček. Narodil jsem se 4. února 2002. V téhle chvíli studuji na střední škole zdravotní v Turnově musím tam dojíždět autobusem, jelikož bydlím v Liberci. Do mých zajmů patří počítačové hry (CS:GO, GTA5, Warzone), ale taky sport a bavení se s kamarády. Jsem přátelský, ale jak každý známe každý má svou chvilku kdy ho něco (slušně) naštve a má chuť něco rozbít, ale tak to se mi moc nestává to spíše u kompetů nebo tak. V roce 2006 mi umřela máma, takže žiju jen s tátou a babičkou v rodinném domě. Více co napsat už fakt nevím, takže doufám že to stačí. 7) Tak adminem bych si chtěl zkusit být, protože jsem to ještě nikdy nedělal a myslím si že bych byl užitečný. Umím řešit problémy a když někdo něco potřebuje tak jsem schopný mu poradit či pomoci. Na vašem serveru už nějakou dobu hraju a vídám často hráče co jsou dost obv. a admin nikde, proto si to taky chci zkusit. Na serveru jsem v poslední době hodně aktivní a taky mě to dost baví, takže bych si chtěl zkusit tu roli. Děkuji.
edited May 4 at 4:32 pm

Ahoj,

tvoji žádost zamítám neboť po zhlédnutí tvé chat historie na serveru jsi používal víc než velké množství vulgarismů, některé i vůči adminům, což nevím proč jsi nedostal za to žádný postih, ale pokud vtom pokračovat budeš, nějaký dočasný postih přijde.

Ahoj, tvoji žádost **zamítám** neboť po zhlédnutí tvé chat historie na serveru jsi používal víc než velké množství vulgarismů, některé i vůči adminům, což nevím proč jsi nedostal za to žádný postih, ale pokud vtom pokračovat budeš, nějaký dočasný postih přijde.
52
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit