Žádost o administrátora
Žádost o pozici Admina na AWP serveru.

1) Cthurolog

2) 20

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22587

4) Ano, za cheating, nicméně mi byl po přezkoumání hlavního admina odebrán.

5) STEAM_1:0:531477548

6) Jmenuji se David, je mi 20 let, žiji v Praze a studuji Vysokou školu Ekonomickou. Mezi moje koníčky mimo hry na PC patří box, basketbal, car-racing a anime. Při studiu si přivydělávám v účetní firmě. Jsem komunikativní, přátelský a rád pomáhám lidem.

7) Jsem zkušený hráč CS:GO se skvělou znalostí hry, jakožto high-tier hráč (Global Elite, FaceIt lvl 10 atp.) jsem i velmi schopný co se týče posuzování zda-li někdo cheatuje nebo ne, zároveň mezi moje silné stránky patří trpělivost, objektivnost a mám chladnou hlavu. V případě přijmutí mohu také zaručit svou konstantní aktivitu jako Admin. Dále mě nenapadá nic co bych tu zmínil, ale rád odpovím na jakékoliv otázky, které byste na mě měli.

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den

David.

1) Cthurolog 2) 20 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22587 4) Ano, za cheating, nicméně mi byl po přezkoumání hlavního admina odebrán. 5) STEAM_1:0:531477548 6) Jmenuji se David, je mi 20 let, žiji v Praze a studuji Vysokou školu Ekonomickou. Mezi moje koníčky mimo hry na PC patří box, basketbal, car-racing a anime. Při studiu si přivydělávám v účetní firmě. Jsem komunikativní, přátelský a rád pomáhám lidem. 7) Jsem zkušený hráč CS:GO se skvělou znalostí hry, jakožto high-tier hráč (Global Elite, FaceIt lvl 10 atp.) jsem i velmi schopný co se týče posuzování zda-li někdo cheatuje nebo ne, zároveň mezi moje silné stránky patří trpělivost, objektivnost a mám chladnou hlavu. V případě přijmutí mohu také zaručit svou konstantní aktivitu jako Admin. Dále mě nenapadá nic co bych tu zmínil, ale rád odpovím na jakékoliv otázky, které byste na mě měli. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den David.
edited May 4 at 4:32 pm

Ahoj,

z důvodu stížností na tvoje jméno nejen od hráčů, ale i z řad členů admin teamu prozatím zamítam, vše je v řešení a co nejdříve se budu snažit o úplné rozhodnutí s členy admin teamu, od kterých si budu žádat případné důkazy, aby se vše mohlo vyřešit.

Ahoj, z důvodu stížností na tvoje jméno nejen od hráčů, ale i z řad členů admin teamu prozatím **zamítam**, vše je v řešení a co nejdříve se budu snažit o úplné rozhodnutí s členy admin teamu, od kterých si budu žádat případné důkazy, aby se vše mohlo vyřešit.

V jakém kontextu si na mě hráči/admini stěžují?

V jakém kontextu si na mě hráči/admini stěžují?
69
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit