Žádost o administrátora
Žádost o admina na Jailbreak server

1) mikelster, mikelsteros

2) 15 let

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=30964
4) Ne, neměl

5) STEAM_1:0:545314685

6) Zdravím, jmenuji se Michael a jsem z Ostravy. Narodil jsem se 20. května, roku 2004. Myslím si o sobě, že jsem přátelský (každému to někdy ujede, ale snažím se vždy držet smile) komunikativní a učenlivý. Dokážu se přizpůsobit komunitě a hráčům. Myslím si, že jsem celkem dost oblíbený na serveru.Vím, že na tomto účtě mám téměř nulovou aktivitu, ale tohle je můj nový účet, protože jsem na předešlých účtech dostal overwatch ban (byly to nonprime účty, hrál jsem HvH), jinak těch požadovaných 25 hodin cca mám.

7) Jelikož jsem se nějakou dobu zajímal o hacky a celkově o cheating v CS:GO, dokážu jednoduše poznat, zda člověk má wallhack, triggerbot či aim assist. Chtěl bych dostat tento server do podvědomí ostatních lidí a chtěl bych neustále zlepšovat komunitu. Jak už jsem řekl, jsem přátelský, komunikativní, bystrý a dokážu vyřešit věci rychle. Pravidla Jailbreaku znám celkem dost, zakže v tomhle by nebyl problém. Chtěl bych dohlížet na hráče a také jim pomáhat, protože né každý je v Jailbreaku nejlepší a nejzkušenější smile

1) mikelster, mikelsteros 2) 15 let 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=30964 4) Ne, neměl 5) STEAM_1:0:545314685 6) Zdravím, jmenuji se Michael a jsem z Ostravy. Narodil jsem se 20. května, roku 2004. Myslím si o sobě, že jsem přátelský (každému to někdy ujede, ale snažím se vždy držet :D) komunikativní a učenlivý. Dokážu se přizpůsobit komunitě a hráčům. Myslím si, že jsem celkem dost oblíbený na serveru.Vím, že na tomto účtě mám téměř nulovou aktivitu, ale tohle je můj nový účet, protože jsem na předešlých účtech dostal overwatch ban (byly to nonprime účty, hrál jsem HvH), jinak těch požadovaných 25 hodin cca mám. 7) Jelikož jsem se nějakou dobu zajímal o hacky a celkově o cheating v CS:GO, dokážu jednoduše poznat, zda člověk má wallhack, triggerbot či aim assist. Chtěl bych dostat tento server do podvědomí ostatních lidí a chtěl bych neustále zlepšovat komunitu. Jak už jsem řekl, jsem přátelský, komunikativní, bystrý a dokážu vyřešit věci rychle. Pravidla Jailbreaku znám celkem dost, zakže v tomhle by nebyl problém. Chtěl bych dohlížet na hráče a také jim pomáhat, protože né každý je v Jailbreaku nejlepší a nejzkušenější :)
edited Apr 25 at 10:01 pm

Ahoj, nesplňuješ podmínky pro příjetí !

Ahoj, nesplňuješ podmínky pro příjetí !
45
1
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit