Žádost o akademika
Žádost o akademika na serveru AWP

Tímto bych chtěl požádat o akademické práva.

1) Smouty

2) STEAM_1:1:521260165
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944
4) neměl jsem nikdy ban smile

5) Ahoj, Jmenuji se lukáš ale už od mala mám přezdívku smouty. Counter-Strike jsem začal hrát zhruba když my bylo 9 let. Na Counter-Strike:Global-Offensive jsem přešel v listopadu a jsem velice spokojen z touto hrou. Tak jako na cs 1.6 se zde nabízí možnosti komunitních serverů. První jsem začal hrát na Gamesites- Sniper war. ale po nějaké době se mi tam přestalo líbit. Proto jsem hledal na internetu nějaký awp server a vyskočil mi tam zrovna ten váš smile. Příšel jsem na něj a zijstil jsem že se zde nachází dobrá komunita a skvělý admini. Ovšem už jsem narazil i na cheatry. cheatři jsou v každé hře takže to není překvapení smile. Velice se mi na vašem awp serveru zalíbil rank systém a vip výhody. Kdysi jsem hrál basketbal ale už ho nehraju. Ve svém volném čase se věnuji akvaristice. Před nedávnem jsem si zlomil obě zápěstí takže jsem musel s akvaristikou nachvíly přestat. Nevím co tu dál napsat takže jdeme na další bodík smile.

6) Velice rád bych dostal akademické práva. Pomáhal bych v boji s cheatery. Všiml jsem si že hodně cheaterů je aktivních v pozdních hodinách. Já jsem také většinou aktivní kolem 15-23 hodin smile. Jsem schopný rozpoznat skoro každý cheat. už několikrát jsem vám pomohl zabanovat některé hráče. Všiml jsem si že poslední dobou odešlo dost adminů. Ale také dost přibylo. Rád bych patřil mezi ně smile. Váš server se mi velice líbí a tak by byla škoda nevyzkoušet tuto žádost. Na serveru mám nahraných něco přes 5 dní což si myslím že je dobrá doba na podání žádosti. V csku mám nahraných něco přes 630 hodin. Děkuji za zvážení této žádosti Smouty smile.

7) 13.

Tímto bych chtěl požádat o akademické práva. ================== 1) Smouty 2) STEAM_1:1:521260165 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944 4) neměl jsem nikdy ban :) 5) Ahoj, Jmenuji se lukáš ale už od mala mám přezdívku smouty. Counter-Strike jsem začal hrát zhruba když my bylo 9 let. Na Counter-Strike:Global-Offensive jsem přešel v listopadu a jsem velice spokojen z touto hrou. Tak jako na cs 1.6 se zde nabízí možnosti komunitních serverů. První jsem začal hrát na Gamesites- Sniper war. ale po nějaké době se mi tam přestalo líbit. Proto jsem hledal na internetu nějaký awp server a vyskočil mi tam zrovna ten váš :). Příšel jsem na něj a zijstil jsem že se zde nachází dobrá komunita a skvělý admini. Ovšem už jsem narazil i na cheatry. cheatři jsou v každé hře takže to není překvapení :). Velice se mi na vašem awp serveru zalíbil rank systém a vip výhody. Kdysi jsem hrál basketbal ale už ho nehraju. Ve svém volném čase se věnuji akvaristice. Před nedávnem jsem si zlomil obě zápěstí takže jsem musel s akvaristikou nachvíly přestat. Nevím co tu dál napsat takže jdeme na další bodík :). 6) Velice rád bych dostal akademické práva. Pomáhal bych v boji s cheatery. Všiml jsem si že hodně cheaterů je aktivních v pozdních hodinách. Já jsem také většinou aktivní kolem 15-23 hodin :). Jsem schopný rozpoznat skoro každý cheat. už několikrát jsem vám pomohl zabanovat některé hráče. Všiml jsem si že poslední dobou odešlo dost adminů. Ale také dost přibylo. Rád bych patřil mezi ně :). Váš server se mi velice líbí a tak by byla škoda nevyzkoušet tuto žádost. Na serveru mám nahraných něco přes 5 dní což si myslím že je dobrá doba na podání žádosti. V csku mám nahraných něco přes 630 hodin. Děkuji za zvážení této žádosti Smouty :). 7) 13.

I LOVE MAD GAMES AWP ✅ :)

edited Apr 26 at 1:14 am

Kolikrát ti mám říkat, zneužíval jsi práva, práva zpět nedostaneš.

Kolikrát ti mám říkat, zneužíval jsi práva, práva zpět nedostaneš.
53
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit