Žádost o administrátora
Žádost o administrátora na JailBreaku

1) .-.Depressed.-.

2) 17 [ Za chvíli 18 ]

3) "Nefungují"

4) Pouze na přístup k ct a pmute v chatu. Ale vše to bylo neprávem a už je to vyřešené.

5) STEAM_1:0:507449123

6) Jsem skoro plnoletý chlapec. V období karantény jsem hodně aktivní hráč [ 81.1 hodin za poslední 2 týdny ] ( vlastně jsem celkově aktivní hráč ). Teď mě začal hodně bavit jailbreak ( samozřejmě u vás na serveru ). Jsem celkem přátelský.

7) Jak jsem už říkal: Jsem celkem přátelský aktivní hráč co by rád pomohl v rozvoji vašeho serveru. Kontroloval bych hráče ( jestli nejsou hackeři ), kontroloval bych chat ( snažil bych se aby tam nebyla žádná toxicita / urážky atp.. a prostě aby to byl celkově server kde si může zahrát každý ). Na vašem serveru trávím už hodně času jako obyčejný hráč a myslím si že jako admin bych tam trávil ještě více času. Nejsem ten typ člověka co dokáže psát nějaké dlouhé romány o tom jak by rád chtěl být admin, ale i přes to že nepíšu nějaké dlouhé romány tak doufám že vám tohle stačí k pochopení, že bych tu byl vážně rád admin. Přeji příjemný zbytek dne každému co to čte.

S pozdravem,
.-.Depressed.-.

1) .-.Depressed.-. 2) 17 [ Za chvíli 18 ] 3) "Nefungují" 4) Pouze na přístup k ct a pmute v chatu. Ale vše to bylo neprávem a už je to vyřešené. 5) STEAM_1:0:507449123 6) Jsem skoro plnoletý chlapec. V období karantény jsem hodně aktivní hráč [ 81.1 hodin za poslední 2 týdny ] ( vlastně jsem celkově aktivní hráč ). Teď mě začal hodně bavit jailbreak ( samozřejmě u vás na serveru ). Jsem celkem přátelský. 7) Jak jsem už říkal: Jsem celkem přátelský aktivní hráč co by rád pomohl v rozvoji vašeho serveru. Kontroloval bych hráče ( jestli nejsou hackeři ), kontroloval bych chat ( snažil bych se aby tam nebyla žádná toxicita / urážky atp.. a prostě aby to byl celkově server kde si může zahrát každý ). Na vašem serveru trávím už hodně času jako obyčejný hráč a myslím si že jako admin bych tam trávil ještě více času. Nejsem ten typ člověka co dokáže psát nějaké dlouhé romány o tom jak by rád chtěl být admin, ale i přes to že nepíšu nějaké dlouhé romány tak doufám že vám tohle stačí k pochopení, že bych tu byl vážně rád admin. Přeji příjemný zbytek dne každému co to čte. S pozdravem, .-.Depressed.-.
edited May 4 at 4:33 pm

Ahoj dnes v 20:00 dojdi na teamspeak.

ts3.madgames.eu

Ahoj dnes v 20:00 dojdi na teamspeak. ts3.madgames.eu
72
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit