Žádost o akademika
Žádost o akademika na serveru AWP

1 sunflower

2 STEAM_1:1:531150432

3 http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22554

4 Ne, ban jsem nikdy nedostal.

5 Ahoj jmenuji se Pavel a bydlím v Ústeckém kraji. Hraju fotbal i počítačové hry. Z počítačových her mám CS:GO nejradši. Rád si hraju se zvířaty. Mám 2 kočky 1 psa a 7 morčat. Rád pomáhám udržovat pořádek a já osobně nepořádek nesnáším. Na serveru hraji rád a líbí se mi komunita vašeho herního portálu.

6 Proč právě já ? Jak jsem již psal nesnáším nepořádek a toxic hráče. Na serveru jsem dnes objevil 4 hráče co nadávaly, drželi voice a pouštěli písničky.. klidně 5 minut v kuse. Proto bych byl rád, aby mi byl udělen akademik. Rád bych hráče co to dělají a porušují pravidla trestal malými tresty. Práva zneužívat nebudu.
Jsem typ hráče co nenadává a neponižuje. Na vašem serveru jsem rank Legend. Mám tam odehráno něco málo přes 2 dny. Na hře CS:GO mám odehráno 234 hodin.

7 Je mi 12 let. 9. Prosince mi bude 13.

S pozdravem Pavel.

Předem děkuji za odpověď.

1 sunflower 2 STEAM_1:1:531150432 3 http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22554 4 Ne, ban jsem nikdy nedostal. 5 Ahoj jmenuji se Pavel a bydlím v Ústeckém kraji. Hraju fotbal i počítačové hry. Z počítačových her mám CS:GO nejradši. Rád si hraju se zvířaty. Mám 2 kočky 1 psa a 7 morčat. Rád pomáhám udržovat pořádek a já osobně nepořádek nesnáším. Na serveru hraji rád a líbí se mi komunita vašeho herního portálu. 6 Proč právě já ? Jak jsem již psal nesnáším nepořádek a toxic hráče. Na serveru jsem dnes objevil 4 hráče co nadávaly, drželi voice a pouštěli písničky.. klidně 5 minut v kuse. Proto bych byl rád, aby mi byl udělen akademik. Rád bych hráče co to dělají a porušují pravidla trestal malými tresty. Práva zneužívat nebudu. Jsem typ hráče co nenadává a neponižuje. Na vašem serveru jsem rank Legend. Mám tam odehráno něco málo přes 2 dny. Na hře CS:GO mám odehráno 234 hodin. 7 Je mi 12 let. 9. Prosince mi bude 13. S pozdravem Pavel. Předem děkuji za odpověď.
edited Apr 21 at 2:08 pm

Ahoj, je mi líto, ale v minulosti jsi dost urážel jak hráče tak server či celkové celý portál. A to se neakceptuje.

Ahoj, je mi líto, ale v minulosti jsi dost urážel jak hráče tak server či celkové celý portál. A to se neakceptuje.
51
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit