Žádost o administrátora
Žádost o adminstrátora

1) Jméno ⭕⃤MeltonyS
2) Váš věk : 14
3) Odkaz na hlstats: http://hlstatsx.crew.sk/hlx_33673/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15779

4) Měli jste někdy u nás ban: Nikdy.

Proč já: Protože jsem zkušený admin z jiných serveru , chtěl bych být adminem protože prostě mě někdy naštve že tam někdo neumí pravidla atd.. Pravidla jsem se učil cca 4 hodiny, koukám na ně i v posteli smile. Takže ten věk je takovej divnej ale myslím si že asi ne , jinak. Csgo hraju 4 hodiny denně , možná i víc . Aktivní mužu být i déle , samozdřejmě, učím se nové od ostatních, zním tak na 13 ale to asi nevadí, baví mě hrát csgo a učit lidi a prostě 4 fun hrát jailbreaky , samozdřejmě Deadswim mě toho naučil hodně , včetně nových miniher a tak, Chci být adminem, baví mě to a někdy i štve, tímhle tématem jsem vám chtěl říct že nejsem až tak špatnej.... možná jo smile Mám celkem malou toxicitu takže s nadáváním nemám takovej promlém.

Něco o mně: Jsem Petr, je mi 14 a hraju fotbal, no ted ne because its corona, no nic mám dva psi a hraju si s nima . A mám holku , jmenuje se Valve Index smile

1) Jméno ⭕⃤MeltonyS 2) Váš věk : 14 3) Odkaz na hlstats: http://hlstatsx.crew.sk/hlx_33673/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15779 4) Měli jste někdy u nás ban: Nikdy. Proč já: Protože jsem zkušený admin z jiných serveru , chtěl bych být adminem protože prostě mě někdy naštve že tam někdo neumí pravidla atd.. Pravidla jsem se učil cca 4 hodiny, koukám na ně i v posteli :D. Takže ten věk je takovej divnej ale myslím si že asi ne , jinak. Csgo hraju 4 hodiny denně , možná i víc . Aktivní mužu být i déle , samozdřejmě, učím se nové od ostatních, zním tak na 13 ale to asi nevadí, baví mě hrát csgo a učit lidi a prostě 4 fun hrát jailbreaky , samozdřejmě Deadswim mě toho naučil hodně , včetně nových miniher a tak, Chci být adminem, baví mě to a někdy i štve, tímhle tématem jsem vám chtěl říct že nejsem až tak špatnej.... možná jo :D Mám celkem malou toxicitu takže s nadáváním nemám takovej promlém. Něco o mně: Jsem Petr, je mi 14 a hraju fotbal, no ted ne because its corona, no nic mám dva psi a hraju si s nima . A mám holku , jmenuje se Valve Index :)
edited May 4 at 4:34 pm

Ahoj,
v podmínkách pro přijetí je věk minimálně 15let, proto zamítám

Ahoj, v podmínkách pro přijetí je věk minimálně 15let, proto **zamítám**
73
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit