Žádost o unban
BAN

Dobrý večer
Jméno: ༼ つ ◕‿◕ ༽つ PixYY-

banlist: http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:540663782&advType=steamid&Submit

Měli jste někdy u nás ban ?: ano, měl jsem, byl za bhop, což tak nějak nechápu, a potom prý za wh.

Proč by jste měli dostat unban?: Na madgames, jsem sice chvíli, ale hned jak jsem přišel, tak mě začal bavit a byl pro mě furt v top #1. znám tam dost v pohodě lidí, a rád bych s nima byl nadále, každopádně tam znám i hodně lidí co mě nemají rádi, ale to samozřejmě neřeším. Ten server jsem teda začal hrát od roku 2019, ale přestalo mě csko bavit, tak jsem to teda quitnul, a potom sem se vrátil na apríla.

Díky předem za unban kdyžtak smile

Dobrý večer Jméno: ༼ つ ◕‿◕ ༽つ PixYY- banlist: http://banlist.madgames.eu/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:540663782&advType=steamid&Submit Měli jste někdy u nás ban ?: ano, měl jsem, byl za bhop, což tak nějak nechápu, a potom prý za wh. Proč by jste měli dostat unban?: Na madgames, jsem sice chvíli, ale hned jak jsem přišel, tak mě začal bavit a byl pro mě furt v top #1. znám tam dost v pohodě lidí, a rád bych s nima byl nadále, každopádně tam znám i hodně lidí co mě nemají rádi, ale to samozřejmě neřeším. Ten server jsem teda začal hrát od roku 2019, ale přestalo mě csko bavit, tak jsem to teda quitnul, a potom sem se vrátil na apríla. Díky předem za unban kdyžtak :)
edited May 4 at 4:34 pm

Kámo sorry, ale nevim jestli ti přijde že občas zamíříš a trackuješ týpka přes zeď zrovna v pohodě, nemluvim o tom smooth bhopu + tvoje vyjadřování na serveru vůči ostatním lidím taky není dvakrát nejlepší.

Kámo sorry, ale nevim jestli ti přijde že občas zamíříš a trackuješ týpka přes zeď zrovna v pohodě, nemluvim o tom smooth bhopu + tvoje vyjadřování na serveru vůči ostatním lidím taky není dvakrát nejlepší.
46
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit