Žádost o administrátora
Žádost o admina

1) ♥ koníkvole ♥
2) 17 let
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7135
4) Jeden za nadávky a podle vás více za bhop o kterých teda nevím .
5)STEAM_0:0:0 nevím proč to nešlo, klidně si mě přidejte na steamu a pošlu že je to moje steam id.
6)Jmenuji se Štefan Ptáček. Narodil jsem se 4. února 2002. V téhle chvíli studuji na střední škole zdravotní v Turnově musím tam dojíždět autobusem, jelikož bydlím v Liberci. Do mých zajmů patří počítačové hry (CS:GO, GTA5, Warzone), ale taky sport a bavení se s kamarády. Jsem přátelský, ale jak každý známe každý má svou chvilku kdy ho něco (slušně) naštve a má chuť něco rozbít, ale tak to se mi moc nestává to spíše u kompetů nebo tak. V roce 2006 mi umřela máma, takže žiju jen s tátou a babičkou v rodinném domě. Více co napsat už fakt nevím, takže doufám že to stačí.
7) Tak adminem bych si chtěl zkusit být, protože jsem to ještě nikdy nedělal a myslím si že bych byl užitečný. Umím řešit problémy a když někdo něco potřebuje tak jsem schopný mu poradit či pomoci. Na vašem serveru už nějakou dobu hraju a vídám často hráče co jsou dost obv. a admin nikde, proto si to taky chci zkusit. Na serveru jsem v poslední době hodně aktivní a taky mě to dost baví, takže bych si chtěl zkusit tu roli. Chtěl bych si to zkusit děkuji.

1) ♥ koníkvole ♥ 2) 17 let 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7135 4) Jeden za nadávky a podle vás více za bhop o kterých teda nevím . 5)STEAM_0:0:0 nevím proč to nešlo, klidně si mě přidejte na steamu a pošlu že je to moje steam id. 6)Jmenuji se Štefan Ptáček. Narodil jsem se 4. února 2002. V téhle chvíli studuji na střední škole zdravotní v Turnově musím tam dojíždět autobusem, jelikož bydlím v Liberci. Do mých zajmů patří počítačové hry (CS:GO, GTA5, Warzone), ale taky sport a bavení se s kamarády. Jsem přátelský, ale jak každý známe každý má svou chvilku kdy ho něco (slušně) naštve a má chuť něco rozbít, ale tak to se mi moc nestává to spíše u kompetů nebo tak. V roce 2006 mi umřela máma, takže žiju jen s tátou a babičkou v rodinném domě. Více co napsat už fakt nevím, takže doufám že to stačí. 7) Tak adminem bych si chtěl zkusit být, protože jsem to ještě nikdy nedělal a myslím si že bych byl užitečný. Umím řešit problémy a když někdo něco potřebuje tak jsem schopný mu poradit či pomoci. Na vašem serveru už nějakou dobu hraju a vídám často hráče co jsou dost obv. a admin nikde, proto si to taky chci zkusit. Na serveru jsem v poslední době hodně aktivní a taky mě to dost baví, takže bych si chtěl zkusit tu roli. Chtěl bych si to zkusit děkuji.
edited May 4 at 4:34 pm

Jestli si myslíte že mám cheaty tak si klidně nechám prohledat počítač. Děkuji.smile

Jestli si myslíte že mám cheaty tak si klidně nechám prohledat počítač. Děkuji.:)

Ahoj,
můžeš si podat pouze 2 žádosti za měsíc, toto už je třetí žádost!
důvody zamítnutí jsem ti psal, ty bany od COnsole za Bhop tam asi nebudou jen tak, budu se to snažit zjistit co a jak.

Ahoj, můžeš si podat pouze **2 žádosti** za měsíc, toto už je třetí žádost! důvody zamítnutí jsem ti psal, ty bany od COnsole za Bhop tam asi nebudou jen tak, budu se to snažit zjistit co a jak.
66
4
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit