Otázky & Nápady
Chybné fungovanie VIP

Dobrý deň. Na awp serveri som si zakúpil VIP. Nefunguje mi to, ako by malo. B-hop my veľmi často nefunguje a niekedy ma iní hráči dokážu zabiť knifom. Dalo by sa s tým niečo spraviť? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň. Na awp serveri som si zakúpil VIP. Nefunguje mi to, ako by malo. B-hop my veľmi často nefunguje a niekedy ma iní hráči dokážu zabiť knifom. Dalo by sa s tým niečo spraviť? Ďakujem za odpoveď.

Ahoj, tento problém budeš mít asi pouze ty, jelikož vše ostatním hráčům VIP/MVIP výhody fungují, jediné co je pravda je bugnuté ,,knife systém" kdy se dá jednou za kolo knifnout random VIP/MVIP hráče.
Bohužel nevím jak ti pomoci. smile

Ahoj, tento problém budeš mít asi pouze ty, jelikož vše ostatním hráčům VIP/MVIP výhody fungují, jediné co je pravda je bugnuté ,,knife systém" kdy se dá jednou za kolo knifnout random VIP/MVIP hráče. Bohužel nevím jak ti pomoci. :feelsbadman:

No ale tak ja som zaplatil peniaze aby to fungovalo smile :/

No ale tak ja som zaplatil peniaze aby to fungovalo :( :/

hlavne ten b-hop, ten knife mi až tak nevadí lebo to sa bugne len občas ale ten b-hop mi nejde skoro vôbec smile

hlavne ten b-hop, ten knife mi až tak nevadí lebo to sa bugne len občas ale ten b-hop mi nejde skoro vôbec :(

===========================================================================

Ahoj, StorM

Pokud chceš můžeš dnes 31.03.2020 v 18:00 hodin na náš TeamSpeak(82.208.17.196)
zkusíš mi popsat situaci jakou máš a já se ti pokusím pomoci. smile

===========================================================================

=========================================================================== Ahoj, StorM ======== Pokud chceš můžeš dnes 31.03.2020 v 18:00 hodin na náš TeamSpeak(82.208.17.196) zkusíš mi popsat situaci jakou máš a já se ti pokusím pomoci. :) ===========================================================================
56
5
4
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit