Žádost o akademika
Opětovná žádost o akademika

Tímto příspěvkem bych chtěl znovu požádat o akademickém práva na vašem awp serveru.

1) Smouty

2) STEAM_1:1:521260165

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944

4) Ne nikdy :)

5)Takže ahoj moje reálné jméno je lukáš ale na steamu se jmenuju smouty. U vás jsem už jednou akademik byl ale byli mi odebrány práva za zneužití volby "vyliskat hráče". z této chyby jsem se velice ponaučil a chtěl bych dostat druhou šanci. O mém volném čase v současné situaci nedělám nic než jsem doma a hraju csgo nebo se dívám na twitch či na youtube. Užívám si jako každý jiný prázdniny. Mojím největším koníčkem je akvaristika. Vlastním desítky ryb různých druhů. Některé mám i pojmenované ale né všechny :D. Snažím se je rozmnožovat a pak je darovat začátečníkům. Několika lidem jsem aji zakládal akvária. Tento koníček mi vydržel už přes 2 roky a doufám že to tak bude pokračovat.

6) Jak jsem zmiňoval byl jsem akademikem a myslím si že jsem dosti pomohl. Zbírál jsem postupně body a velice se mi líbí tento způsob odměny. Bohužel jsem udělal chybu za kterou jsem tvrdě zaplatil. Ovšem jsem člověk který se ze svých chyb ponaučí. A proto bych prosím žádal o druhou šanci. Jsem velice aktivní a nadále bych chtěl pomáhat odhalit lidi s pomocnými programy (cheaty). Nejvíce cheatrů je aktivní kolem 22:00 až 23:00 hodiny a více. Ovšem snažím se být co nejaktivnější. Váš server jsem zpatřil úplnou náhodou když jsem surfoval po netu. Tato náhoda my změnila život. Váš server se mi velice líbí a líbí se mi také aktivnost a okamžité řešení majitele. Děkuji za zvážení tohoto příspěvku a přeji hodně štěstí a zdraví! S POZDRAVEM Smouty.

7) 13 let.

Tímto příspěvkem bych chtěl znovu požádat o akademickém práva na vašem awp serveru. ================== 1) Smouty ------------------ 2) STEAM_1:1:521260165 ------------------ 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944 ------------------ 4) Ne nikdy :) ------------------ 5)Takže ahoj moje reálné jméno je lukáš ale na steamu se jmenuju smouty. U vás jsem už jednou akademik byl ale byli mi odebrány práva za zneužití volby "vyliskat hráče". z této chyby jsem se velice ponaučil a chtěl bych dostat druhou šanci. O mém volném čase v současné situaci nedělám nic než jsem doma a hraju csgo nebo se dívám na twitch či na youtube. Užívám si jako každý jiný prázdniny. Mojím největším koníčkem je akvaristika. Vlastním desítky ryb různých druhů. Některé mám i pojmenované ale né všechny :D. Snažím se je rozmnožovat a pak je darovat začátečníkům. Několika lidem jsem aji zakládal akvária. Tento koníček mi vydržel už přes 2 roky a doufám že to tak bude pokračovat. ------------------ 6) Jak jsem zmiňoval byl jsem akademikem a myslím si že jsem dosti pomohl. Zbírál jsem postupně body a velice se mi líbí tento způsob odměny. Bohužel jsem udělal chybu za kterou jsem tvrdě zaplatil. Ovšem jsem člověk který se ze svých chyb ponaučí. A proto bych prosím žádal o druhou šanci. Jsem velice aktivní a nadále bych chtěl pomáhat odhalit lidi s pomocnými programy (cheaty). Nejvíce cheatrů je aktivní kolem 22:00 až 23:00 hodiny a více. Ovšem snažím se být co nejaktivnější. Váš server jsem zpatřil úplnou náhodou když jsem surfoval po netu. Tato náhoda my změnila život. Váš server se mi velice líbí a líbí se mi také aktivnost a okamžité řešení majitele. Děkuji za zvážení tohoto příspěvku a přeji hodně štěstí a zdraví! S POZDRAVEM Smouty. ------------------ 7) 13 let. ------------------

I LOVE MAD GAMES AWP ✅ :)

edited Mar 22 at 2:17 pm

Už nikdy nedostaneš práva či akademika. Zamítám z důvodů zneužívání práv

Už nikdy nedostaneš práva či akademika. Zamítám z důvodů zneužívání práv
53
1
1
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit