Žádost o administrátora
Žádost o Admina na AWP AIM Server

1) [S]or[F]eX

2) 15let [narozen 4.11.2004]

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7480

4) Měli jste někdy u nás ban ? Ne,nemám žádný registorvaný BAN

5) SteamID: STEAM_0:1:446420414

6) Néco málo o vás (4 Věty min.)
Ahoj jmenuju se David,je mi 15let a pocházím z Jihomoravského kraje. Rád hraju hry na počitači a to zejména CS:GO, né že bych furt hrál ale také se už přes rok věnuji Fitness. Rád se učím od druhých tudíž jsem ponaučitelný člověk. Když udělám jakoukoliv chybu, hledám řešení jak bych tu chybu napravil.

7) Proč právě vy by jste měli být admin (Rozepsat se)
Protože bych chtěl dohlížet na chod serveru, chtěl bych předvést svoje dovednostní schopnosti co umím a co dokážu. Rád se poučuju ze svých chyb tak bych chtěl poučit i druhé. Trestat ty, které mají za potřebí v té hře nějak podvádět a kazí tak hru ostatním hráčům... Žádost si podávám protože mě vaše servery zaujali a rád bych se stal tudíž členem určitě skvělého Admin Teamu.

S pozdravem, David neboli SorFeX

1) [S]or[F]eX 2) 15let [narozen 4.11.2004] 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=7480 4) Měli jste někdy u nás ban ? Ne,nemám žádný registorvaný BAN 5) SteamID: STEAM_0:1:446420414 6) Néco málo o vás (4 Věty min.) Ahoj jmenuju se David,je mi 15let a pocházím z Jihomoravského kraje. Rád hraju hry na počitači a to zejména CS:GO, né že bych furt hrál ale také se už přes rok věnuji Fitness. Rád se učím od druhých tudíž jsem ponaučitelný člověk. Když udělám jakoukoliv chybu, hledám řešení jak bych tu chybu napravil. 7) Proč právě vy by jste měli být admin (Rozepsat se) Protože bych chtěl dohlížet na chod serveru, chtěl bych předvést svoje dovednostní schopnosti co umím a co dokážu. Rád se poučuju ze svých chyb tak bych chtěl poučit i druhé. Trestat ty, které mají za potřebí v té hře nějak podvádět a kazí tak hru ostatním hráčům... Žádost si podávám protože mě vaše servery zaujali a rád bych se stal tudíž členem určitě skvělého Admin Teamu. S pozdravem, David neboli SorFeX
edited Mar 22 at 6:53 am

Ahoj, žádost máš pěknou, dnes (22.3.2020) přijď na náš team speak 3 server (ts3.madgames.eu), buď tam okolo 19:00-19:30.

Ahoj, žádost máš pěknou, dnes (22.3.2020) přijď na náš team speak 3 server (ts3.madgames.eu), buď tam okolo 19:00-19:30.
64
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit