Stížnost na administrátora/hráče
Zneužívání JB

Dobrý den, dnes 19.3.2020 v 23:12 jsem si chtěl zahrát jailbreak, jenže na serveru byly 3 "týpci", kteří si tam hráli sami. Nejspíš si povídali přes discord/teamspeak. Warden neříkal žádné příkazy a neustále mě jen zabíjel. Klidně pošlu screen s jejich jménama. Může toto potvrdit i hráč jménem Minniith, byl na serveru dřív a psal jim jestli by mohli hrát normálně.

Dobrý den, dnes 19.3.2020 v 23:12 jsem si chtěl zahrát jailbreak, jenže na serveru byly 3 "týpci", kteří si tam hráli sami. Nejspíš si povídali přes discord/teamspeak. Warden neříkal žádné příkazy a neustále mě jen zabíjel. Klidně pošlu screen s jejich jménama. Může toto potvrdit i hráč jménem Minniith, byl na serveru dřív a psal jim jestli by mohli hrát normálně.
edited Mar 20 at 11:59 am

Ahoj,děkuji za tvoji reakci. Určitě screen pošli abychom měli nějáký důkazný materiál. smile

Ahoj,děkuji za tvoji reakci. Určitě screen pošli abychom měli nějáký důkazný materiál. :)

Ahoj,jak už psal Abano tak pošli screeny a k tomu ještě pošli steam profily.

Ahoj,jak už psal Abano tak pošli screeny a k tomu ještě pošli steam profily.
22
2
3
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit