Otázky & Nápady
Stížnost na špatné vymyšlení Rank-Up systému.

Dobrý den,
Chtěl bych si stěžovat na Rank-Up systém. Myslím si, že vymyšlení tohoto systému není moc dobrý, protože např. na AWP Aimu jsem rank Scavenger a mám 9k pointů a když mě někdo zabije tak vždy mám -25 pointů, místo toho abych dostával za kill cca 10 pointů dostávám 2 pointy. Za 2 dny jsem prohrál okolo 1,5k pointů. Podle mě by byl dobrý nápad udělat tento systém: Za kill získáš např. 5 pontů a za smrt prohraješ 3 pointy. Za mě by byl tento systém v pohodě.. Prosím o fix.

Díky za jakoukoliv odpověď.

Dobrý den, Chtěl bych si stěžovat na Rank-Up systém. Myslím si, že vymyšlení tohoto systému není moc dobrý, protože např. na AWP Aimu jsem rank Scavenger a mám 9k pointů a když mě někdo zabije tak vždy mám -25 pointů, místo toho abych dostával za kill cca 10 pointů dostávám 2 pointy. Za 2 dny jsem prohrál okolo 1,5k pointů. Podle mě by byl dobrý nápad udělat tento systém: Za kill získáš např. 5 pontů a za smrt prohraješ 3 pointy. Za mě by byl tento systém v pohodě.. Prosím o fix. Díky za jakoukoliv odpověď. ------------------
edited Mar 10 at 6:25 pm

Ahoj, ale víš že těch ,,-25 Points" se nepočítá do rank systému ? Ale ten se počítá jen do hlstats ?

Takže !stats ti to neovlivní.

Ahoj, ale víš že těch ,,-25 Points" se nepočítá do rank systému ? Ale ten se počítá jen do hlstats ? Takže !stats ti to neovlivní.

On podle mě myslel spíš body v TOPce .. třeba já jsem byl top1 a měl jsem 9700 bodů a po pár dnech mám 8100 bodu, protože na serveru byli noví hráči a brali mi pokaždé 10-25 bodů za kill.

On podle mě myslel spíš body v TOPce .. třeba já jsem byl top1 a měl jsem 9700 bodů a po pár dnech mám 8100 bodu, protože na serveru byli noví hráči a brali mi pokaždé 10-25 bodů za kill.

MaRo

No ale to není rank systém. To je HlStats, to je rozdíl.

No ale to není rank systém. To je HlStats, to je rozdíl.
115
4
4
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit