Žádost o administrátora
žádost o administrátora - AWP

1) jméno: //Bunný
2) věk: 16
3) odkaz na hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22778
4) Měli jste někdy u nás ban? NE
5) steam id: STEAM_0:0:115392685
6) Něco o mně: Jmenuji se Ondřej. Pocházím z Olomouckého kraje. Chodím do druhého ročníku Gymnázia. Hraní počítačových her se věnuji již od velmi brzkého dětství, konkrétně s Counter Strikem jsem začal ještě na prvním stupni základní školy a téměř před 5 lety jsem se přeorientoval na CS:GO. Za tuto dobu jsem stihl nahrát kolem dvou tisíc hodin a dosáhnout nejvyššího možného ranku v matchmakingu - The Global Elite.
7) Proč právě já bych měl být administrátorem? Za tu dobu, co hraji na tomto serveru, jsem se setkal již s mnohými nepřizpůsobitelnými lidmi, kteří kazili ostatním normálním hráčům jejich herní zážitek. Bohužel však na serveru nebyl nikdo, kdo by mohl tento problém napravit, a tak jsem se rozhodl, že bych to mohl vzít částečně do svých rukou a o tyto lidi se spravedlivě postarat. Za svoji kariéru jsem se již střetl s mnohými lidmi, kteří používali nepovolené programy, a tak si troufám říct, že lidi, kteří nehrají "čistě", spolehlivě rozpoznám.

Předem díky za vaši odpověd.
S pozdravem,
Bunny.

Pozn.: Na hlstats mi píše, že jsem ze Slovenska, nevím, čím to je. smile

**1) jméno:** //Bunný **2) věk:** 16 **3) odkaz na hlstats:** http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22778 **4) Měli jste někdy u nás ban?** NE **5) steam id:** STEAM_0:0:115392685 **6) Něco o mně:** Jmenuji se Ondřej. Pocházím z Olomouckého kraje. Chodím do druhého ročníku Gymnázia. Hraní počítačových her se věnuji již od velmi brzkého dětství, konkrétně s Counter Strikem jsem začal ještě na prvním stupni základní školy a téměř před 5 lety jsem se přeorientoval na CS:GO. Za tuto dobu jsem stihl nahrát kolem dvou tisíc hodin a dosáhnout nejvyššího možného ranku v matchmakingu - The Global Elite. **7) Proč právě já bych měl být administrátorem?** Za tu dobu, co hraji na tomto serveru, jsem se setkal již s mnohými nepřizpůsobitelnými lidmi, kteří kazili ostatním normálním hráčům jejich herní zážitek. Bohužel však na serveru nebyl nikdo, kdo by mohl tento problém napravit, a tak jsem se rozhodl, že bych to mohl vzít částečně do svých rukou a o tyto lidi se spravedlivě postarat. Za svoji kariéru jsem se již střetl s mnohými lidmi, kteří používali nepovolené programy, a tak si troufám říct, že lidi, kteří nehrají "čistě", spolehlivě rozpoznám. Předem díky za vaši odpověd. S pozdravem, Bunny. Pozn.: Na hlstats mi píše, že jsem ze Slovenska, nevím, čím to je. :D

🤘🖤

edited Mar 9 at 3:05 pm

Ahoj, dnes v 19:00 přijď na nás ts3 server (ts3.madgames.eu)

Ahoj, dnes v 19:00 přijď na nás ts3 server (ts3.madgames.eu)
59
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit