Žádost o akademika
Žádost o Akademika

1) lmbr.

2) STEAM_0:1:460922881

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15864

4) Ne, u Vás jsem nikdy ban nedostal.

5) Ahoj, jmenuji se Matěj Lénart. Bydlím v Liberci poblíž Rochlic . Je mi 13 let. Chodím do 7. třídy společně s mojí ségrou Terkou. Můj koníček je Floorball, Ping-Pong, házená a hlavně hraní počítačových her a to právě na Vašem server, kde mám nahráno nejvíce hodin. Mám rád svojí rodinu, učení nových věcí a cestování po celé ČR i Slovensku. Váš server splňuje moje požadavky: !ws, !knife, !glove, rtv, apod. Chtěl bych pomoci serveru, protože se tady dost často objevují cheateři.

6) Chtěl bych být Akademikem, protože jsem byl asi před 2. roky na jednom serveru Admin, který v této době už neexistuje. Nemám rád cheatery, proto bych chtěl server dodržovat v naprostém pořádku.

7) Mám 13 let.

Předem díky za jakoukoliv odpověď, hezký zbytek dne.

S pozdravem lmbr.

1) lmbr. 2) STEAM_0:1:460922881 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15864 4) Ne, u Vás jsem nikdy ban nedostal. 5) Ahoj, jmenuji se Matěj Lénart. Bydlím v Liberci poblíž Rochlic . Je mi 13 let. Chodím do 7. třídy společně s mojí ségrou Terkou. Můj koníček je Floorball, Ping-Pong, házená a hlavně hraní počítačových her a to právě na Vašem server, kde mám nahráno nejvíce hodin. Mám rád svojí rodinu, učení nových věcí a cestování po celé ČR i Slovensku. Váš server splňuje moje požadavky: !ws, !knife, !glove, rtv, apod. Chtěl bych pomoci serveru, protože se tady dost často objevují cheateři. 6) Chtěl bych být Akademikem, protože jsem byl asi před 2. roky na jednom serveru Admin, který v této době už neexistuje. Nemám rád cheatery, proto bych chtěl server dodržovat v naprostém pořádku. 7) Mám 13 let. Předem díky za jakoukoliv odpověď, hezký zbytek dne. S pozdravem lmbr.
edited Mar 7 at 4:56 pm

Hmmm... Zajímavá žádost.
Pokud-li tvoje ségra též hraje na MG tak tě příjmu smile

Hmmm... Zajímavá žádost. Pokud-li tvoje ségra též hraje na MG tak tě příjmu :D
165
3
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit