Žádost o akademika
Žádost o akademika

1)MráČek

2) Je mi 13 let.

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22554

4) Ne , ban jsem nikdy nedostal.

5) STEAM_1:1:531150432

6) Ahoj jmenuji se Pavel a na serveru vystupuji pod přezdívkou MráČek. Bydlím v Žatci v Ústeckém Kraji. Je mi 13 let a chodím do 7 třídy. Rád hraji fotbal a basketbal. Na počítači hraji jen csgo. Jsem aktivní každý den. Pokud nejsem pryč. Pryč bývám jen o víkend. Na serveru bych chtěl být akademikem , protože váš server má skvělou komunitu. Jsou zde netoxičtí hráči. A ty jsou jen málo kde. Chtěl bych pomoct serveru , protože se na serveru v poslední době oběvují cheateři.

7) Akademikem bych chtě být , protože jsem přátelský a nemám rád podvodníky "hackery". Jsem hodně aktivní a hraju jen na tomto serveru, chtěl bych tam pomoct udržovat pořádek.

Předem děkuji za odpověď.

1)MráČek 2) Je mi 13 let. 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22554 4) Ne , ban jsem nikdy nedostal. 5) STEAM_1:1:531150432 6) Ahoj jmenuji se Pavel a na serveru vystupuji pod přezdívkou MráČek. Bydlím v Žatci v Ústeckém Kraji. Je mi 13 let a chodím do 7 třídy. Rád hraji fotbal a basketbal. Na počítači hraji jen csgo. Jsem aktivní každý den. Pokud nejsem pryč. Pryč bývám jen o víkend. Na serveru bych chtěl být akademikem , protože váš server má skvělou komunitu. Jsou zde netoxičtí hráči. A ty jsou jen málo kde. Chtěl bych pomoct serveru , protože se na serveru v poslední době oběvují cheateři. 7) Akademikem bych chtě být , protože jsem přátelský a nemám rád podvodníky "hackery". Jsem hodně aktivní a hraju jen na tomto serveru, chtěl bych tam pomoct udržovat pořádek. Předem děkuji za odpověď.
edited Mar 4 at 12:18 pm

Ahoj, na serveru se nechováš moc dobře, plus tvoje gramatika je ne moc dobrá.

Prozatím zamítám

Ahoj, na serveru se nechováš moc dobře, plus tvoje gramatika je ne moc dobrá. Prozatím zamítám
83
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit