Žádost o akademika
žádost o admina na madgames AWP
AWP

1) tafiKK-

2) 15

3)http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19220

4) Ne

5) STEAM_0:1:245539244

6) Ahoj jmenuju se Lukáš na serveru jsem znám pod přezdívkou tafiKK.Pocházím z Havířova nedaleko Ostravy.Je mi 15 a chodím do 9 třídy.Půjdu asi na elektrotechnickou střední školu.Rád hraju florbal a na počítači csgo a fivem.Rád programuju věci na PC a mám s tím aji trošku zkušenosti.Moc rád bych se stál adminem nebo akademikem na madgames awp protože to je server se skvělou komunitou.

7) protože mě na serveru madgames baví hrát hraju tam skoro každý den a chtěl bych pomáhat udržovat pořádek na serveru k tomu jsem si všiml že admini jsou aktivní málo kdy když ne počítám víkendy ale neříkám že vždycky ale proto si myslím že budu dobrým adminem protože jsem aktivní hodně často +myslím si že jsem docela přátelský člověk

1) tafiKK- 2) 15 3)http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19220 4) Ne 5) STEAM_0:1:245539244 6) Ahoj jmenuju se Lukáš na serveru jsem znám pod přezdívkou tafiKK.Pocházím z Havířova nedaleko Ostravy.Je mi 15 a chodím do 9 třídy.Půjdu asi na elektrotechnickou střední školu.Rád hraju florbal a na počítači csgo a fivem.Rád programuju věci na PC a mám s tím aji trošku zkušenosti.Moc rád bych se stál adminem nebo akademikem na madgames awp protože to je server se skvělou komunitou. 7) protože mě na serveru madgames baví hrát hraju tam skoro každý den a chtěl bych pomáhat udržovat pořádek na serveru k tomu jsem si všiml že admini jsou aktivní málo kdy když ne počítám víkendy ale neříkám že vždycky ale proto si myslím že budu dobrým adminem protože jsem aktivní hodně často +myslím si že jsem docela přátelský člověk
edited Mar 1 at 2:59 pm

Ahoj, dojdi dnes v 17:00 Na náš Discord server.

Ahoj, dojdi dnes v 17:00 Na náš Discord server.
79
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit