Žádost o administrátora
ŽÁDOST O ADMINA MADGAMES AWP

1) ☜❶☞::Triplix::☜❶☞

2) 39

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14543

4) Ne

5) STEAM_1:0:516519469

6) Ahoj moje jméno je imrich ale všichni mě na serveru znají pod jménem TRIPLIX. Na vašem serveru hraju rád protože jsou tu komunikativní hráči a schopní admini. Na serveru trávím více cca 12 hodin denně. A za tu dobu jsem se tu seznámil s mnohými hráči ale také s hráči kteří používají cheaty. Právě kvůli těmto hráčům si sem chci podat žádost. Jsou tam ale i také lidi kteří úmyslně kazí druhým hráčům hru. Například je přes voice chat provokují a nadávají jim. Myslím si že bych se na admina hodil. Spatřil jsem že v dopoledních a odpoledních a kolem desáté hodiny se málokdy zde objeví admin. Právě v tomoto bych vám rád pomohl a nabídl pomocnou ruku.

7) Jsem velmi kolektivní. Většina hráčů mě zná. Jak už jsem zmiňoval v informacích trávím na serveru cca 12 hodin denně. Zpozoroval jsem že nejvíce hackerů je aktivních večer ale i v dopoledních hodinách. Je to pro mě nová výzva ale rád bych se do vašeho a-teamu připojil. Každý den se na server podívám a zkontroluji či je všechno v pohodě. S nikým tam nemám žádný problém a podle mě je to skoro hlavní. Jsem schopný rozpoznat cheatra. Párkrát jsem vám už pomohl rozpoznat cheatra. Jsem otevřený všemukoliv. Jsem kamrátský.

1) ☜❶☞::Triplix::☜❶☞ 2) 39 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14543 4) Ne 5) STEAM_1:0:516519469 6) Ahoj moje jméno je imrich ale všichni mě na serveru znají pod jménem TRIPLIX. Na vašem serveru hraju rád protože jsou tu komunikativní hráči a schopní admini. Na serveru trávím více cca 12 hodin denně. A za tu dobu jsem se tu seznámil s mnohými hráči ale také s hráči kteří používají cheaty. Právě kvůli těmto hráčům si sem chci podat žádost. Jsou tam ale i také lidi kteří úmyslně kazí druhým hráčům hru. Například je přes voice chat provokují a nadávají jim. Myslím si že bych se na admina hodil. Spatřil jsem že v dopoledních a odpoledních a kolem desáté hodiny se málokdy zde objeví admin. Právě v tomoto bych vám rád pomohl a nabídl pomocnou ruku. 7) Jsem velmi kolektivní. Většina hráčů mě zná. Jak už jsem zmiňoval v informacích trávím na serveru cca 12 hodin denně. Zpozoroval jsem že nejvíce hackerů je aktivních večer ale i v dopoledních hodinách. Je to pro mě nová výzva ale rád bych se do vašeho a-teamu připojil. Každý den se na server podívám a zkontroluji či je všechno v pohodě. S nikým tam nemám žádný problém a podle mě je to skoro hlavní. Jsem schopný rozpoznat cheatra. Párkrát jsem vám už pomohl rozpoznat cheatra. Jsem otevřený všemukoliv. Jsem kamrátský.
edited Feb 28 at 11:35 am

Ahoj, se svým synem jsi my to vysvětlil a jsi hodně aktivní hráč takže ti to přijímám, přijď prosím dnes (28.2.2020) na náš ts3 server (ts3.madgames.eu) v 19:00.

Ahoj, se svým synem jsi my to vysvětlil a jsi hodně aktivní hráč takže ti to přijímám, přijď prosím dnes (28.2.2020) na náš ts3 server (ts3.madgames.eu) v 19:00.

cau piíjmam tve pozvani a jsem tam jak na koni v 19:00

cau piíjmam tve pozvani a jsem tam jak na koni v 19:00
84
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit