Žádost o administrátora
Žádost o administrátora. PUBLIC

1) keylleN
2) 16 let (27.2.2003)
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=23874
4) 10ti minutový když jsem se nepohodl s Calim.
5) STEAM_0:0:449097280
6) Jmenuji se Lukáš, rád se věnuju sportu a hraju PC hry. Studuji 4-letý obor mechanik-elektrotechnik v Hluboké nad Vltavou a jsem v 2. ročníku.
7) Counter-Striku se už věnuju asi třetím rokem (cca. 2500h - The Global Elite) a za tu dobu už jsem nasbíral pár zkušeností. Tím pádem dokážu rozeznat jestli je hráč dobrý nebo používá nějaké programy ke zlepšení hry, když vidím nějakého hráče, který se mi nezdá, tak natočím demo a poradím se s ostatními hráči. Na serveru už hraju asi 8. dnem a vím jak to tam chodí a jsem aktivní téměř každý den. Administrátora jsem ještě nedělal, tudíž nemám žádné zkušenosti s právama a tak podobně, ale rád se učím novým věcem a práva bych se doučil. Rád bych chtěl pomoci serveru aby na něm mohli hráči hrát bez jakýchkoliv problémů (např. cheateři, griefeři,...) Toto je má 2. žádost a myslím, že jsem se od začátku dost zkrotil, doufám že mou žádost zvážíte. smile

S pozdravem, keylleN

1) keylleN 2) 16 let (27.2.2003) 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=23874 4) 10ti minutový když jsem se nepohodl s Calim. 5) STEAM_0:0:449097280 6) Jmenuji se Lukáš, rád se věnuju sportu a hraju PC hry. Studuji 4-letý obor mechanik-elektrotechnik v Hluboké nad Vltavou a jsem v 2. ročníku. 7) Counter-Striku se už věnuju asi třetím rokem (cca. 2500h - The Global Elite) a za tu dobu už jsem nasbíral pár zkušeností. Tím pádem dokážu rozeznat jestli je hráč dobrý nebo používá nějaké programy ke zlepšení hry, když vidím nějakého hráče, který se mi nezdá, tak natočím demo a poradím se s ostatními hráči. Na serveru už hraju asi 8. dnem a vím jak to tam chodí a jsem aktivní téměř každý den. Administrátora jsem ještě nedělal, tudíž nemám žádné zkušenosti s právama a tak podobně, ale rád se učím novým věcem a práva bych se doučil. Rád bych chtěl pomoci serveru aby na něm mohli hráči hrát bez jakýchkoliv problémů (např. cheateři, griefeři,...) Toto je má 2. žádost a myslím, že jsem se od začátku dost zkrotil, doufám že mou žádost zvážíte. :) S pozdravem, keylleN
edited Feb 26 at 5:22 pm

Ahoj, máš docela dost hodin takže si myslí že se vyznáš a proto přijímám.

Ahoj, máš docela dost hodin takže si myslí že se vyznáš a proto přijímám.
56
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit