Žádost o akademika
Žádost o akademika madgames awp

1) Smouty

2) STEAM_1:1:521260165

3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944

4) neměl.

5) Takže ahoj jmenuji se lukáš ale všichni mě zanají pod přezdívkou smouty. Váš server jsem spatřil zhruba před 2-3 měsíci a velmi mě zaujal, ať už to komunitou nebo schopnými adminy kteří v případě jakéhokoliv problému neváhají a příjdou na server. Samozřejmě na každém serveru jsou i hráči kteří se z neznámých důvodů snaží druhým hráčům znepříjemnit hru. A právě z takovýchto důvodů bych chtěl být AKADEMIK. Je to samozřejmě pro mě nová výzva. Na severu jsem podle mě aktivní dost. Každý den se na sever podívám a zahraju si na něm. Nejaktivnější jsem ale právě večer a to jsou aktivní také "HACKEŘI" a proto by mi neudělal žádný problém nahlásit takovéto hráče.

6) Podle mě se do vašeho týmu hodím. Jsem velmi komunikativní a společenský. Rád bych server udržoval a kontroloval. V a-teamu nemám s nikým problémy a to je podle mě podstatou a-teamu. Jak jsem říkal jsem velmi aktivní a to hlavně večer a nejen já ale i hráči s pomocnímy programy. CSKO hraji už nějaké ty léta a proto mi nedělá problém rozpoznat hráče s pomocnými programy (hacky). Předem děkuji moc za odpověď SMOUTY.

7) 13

1) Smouty 2) STEAM_1:1:521260165 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20944 4) neměl. 5) Takže ahoj jmenuji se lukáš ale všichni mě zanají pod přezdívkou smouty. Váš server jsem spatřil zhruba před 2-3 měsíci a velmi mě zaujal, ať už to komunitou nebo schopnými adminy kteří v případě jakéhokoliv problému neváhají a příjdou na server. Samozřejmě na každém serveru jsou i hráči kteří se z neznámých důvodů snaží druhým hráčům znepříjemnit hru. A právě z takovýchto důvodů bych chtěl být AKADEMIK. Je to samozřejmě pro mě nová výzva. Na severu jsem podle mě aktivní dost. Každý den se na sever podívám a zahraju si na něm. Nejaktivnější jsem ale právě večer a to jsou aktivní také "HACKEŘI" a proto by mi neudělal žádný problém nahlásit takovéto hráče. 6) Podle mě se do vašeho týmu hodím. Jsem velmi komunikativní a společenský. Rád bych server udržoval a kontroloval. V a-teamu nemám s nikým problémy a to je podle mě podstatou a-teamu. Jak jsem říkal jsem velmi aktivní a to hlavně večer a nejen já ale i hráči s pomocnímy programy. CSKO hraji už nějaké ty léta a proto mi nedělá problém rozpoznat hráče s pomocnými programy (hacky). Předem děkuji moc za odpověď SMOUTY. 7) 13

I LOVE MAD GAMES AWP ✅ :)

edited Feb 26 at 2:20 pm

Ahoj, přijď dnes v 19:00 na náš discord do volná 1

Ahoj, přijď dnes v 19:00 na náš discord do volná 1
81
1
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit