Žádost o administrátora
Žáadost o administrátora

1) LukeeBoo

2) 15 let
Přesné datum je 6.9.2004

3) Odkaz na hlstats > http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886

4) Nikdy..Nejsem toxic na lidi co jsou v pohodě

5) STEAM_0:0:1405829

6) Jmenuji se Lukáš a je mi 15..Bydlím v Ústeckém kraji v malé vesnici Jílové..Chodím do deváté třídy a chystám se na SOU Stříbrníky zaměření Elektromechanik pro zařízení a přístroje..
Mezi mé zaliby patří hraní počítačových her, hraní na kytaru a poslouchání hudby..K hrám jsem se dostal asi v 10 letech, když jsem dostal ps2 a k tomu hru gta san adreas (do teď je to pro mě jedna z nejlepších her).

7) S administrací mám menší zkušenosti jelikož jsem byl adminem na jednom CSS serveru, tudíž vím o co jde a jak se to má správně dělat..V téhle trojici her mám poměrně dost zkušeností (cs 1.6,css,csgo) V csgo jsem mg2 ale hraju s ranky jako jsou lem,dmg takže vím jak to vypadá když někdo umí hrát a jak když někdo cheatuje...Server mám rád a proto bych chtěl právě s administrací pomáhat, např. nemám rád když se někdo připojí z alt účtu s cheatama a myslí si že admini nepoznají stejnou ip adresu xdd
Prostě a jednoduše..Vím jak to chodí a vím co kontrolovat a dodržovat + jsem aktivní denně..

Přeji hezký večer...

1) LukeeBoo 2) 15 let Přesné datum je 6.9.2004 3) Odkaz na hlstats > http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=15886 4) Nikdy..Nejsem toxic na lidi co jsou v pohodě 5) STEAM_0:0:1405829 6) Jmenuji se Lukáš a je mi 15..Bydlím v Ústeckém kraji v malé vesnici Jílové..Chodím do deváté třídy a chystám se na SOU Stříbrníky zaměření Elektromechanik pro zařízení a přístroje.. Mezi mé zaliby patří hraní počítačových her, hraní na kytaru a poslouchání hudby..K hrám jsem se dostal asi v 10 letech, když jsem dostal ps2 a k tomu hru gta san adreas (do teď je to pro mě jedna z nejlepších her). 7) S administrací mám menší zkušenosti jelikož jsem byl adminem na jednom CSS serveru, tudíž vím o co jde a jak se to má správně dělat..V téhle trojici her mám poměrně dost zkušeností (cs 1.6,css,csgo) V csgo jsem mg2 ale hraju s ranky jako jsou lem,dmg takže vím jak to vypadá když někdo umí hrát a jak když někdo cheatuje...Server mám rád a proto bych chtěl právě s administrací pomáhat, např. nemám rád když se někdo připojí z alt účtu s cheatama a myslí si že admini nepoznají stejnou ip adresu xdd Prostě a jednoduše..Vím jak to chodí a vím co kontrolovat a dodržovat + jsem aktivní denně.. Přeji hezký večer...
edited Feb 25 at 7:43 pm

Ahoj. Dost tě obdivuji v tom, že si podal přihlášku asi už po 10, každopádně já se pořád o tvém chování nepřesvědčil. Jinak bych tě poprosil, aby si nepsal do každé přihlášky jiný věk. Zamítám. Přeji hezký den 5e55782d8a71c
5e55782dc4fa3

Ahoj. Dost tě obdivuji v tom, že si podal přihlášku asi už po 10, každopádně já se pořád o tvém chování nepřesvědčil. Jinak bych tě poprosil, aby si nepsal do každé přihlášky jiný věk. Zamítám. Přeji hezký den ![5e55782d8a71c](serve/attachment&path=5e55782d8a71c) ![5e55782dc4fa3](serve/attachment&path=5e55782dc4fa3)

Ahoj..co špátného jsem v posledních dvou měsících udělal?? xd
Ostatně, jak by ses mohl o mém chování přesvědčit, když tě skoro nevidím (když tam jsem já nejsi tam ty)
Ale děkuji za odpověď

Ahoj..co špátného jsem v posledních dvou měsících udělal?? xd Ostatně, jak by ses mohl o mém chování přesvědčit, když tě skoro nevidím (když tam jsem já nejsi tam ty) Ale děkuji za odpověď
70
2
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit