Žádost o administrátora
Žádost o administrátora. - PUBLIC

1) keylleN
2) 16 let (27.2.2003)
3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=23874
4) Ano, 10ti minutový když jsem se nepohodl s Calim.
5) STEAM_0:0:449097280
6) Jmenuji se Lukáš, rád se věnuju sportu a hraju PC hry. Studuji 4-letý obor mechanik-elektrotechnik v Hluboké nad Vltavou.
7) Counter-Striku se už věnuju asi třetím rokem (cca. 2500h - The Global Elite) a za tu dobu už jsem nasbíral pár zkušeností. Tím pádem dokážu rozeznat jestli je hráč dobrý nebo používá nějaké programy ke zlepšení hry. Mám na svém kontě už i VAC ban, dříve jsem používal program skinchanger, abych si mohl nastavit vlastní skiny, které jsem viděl jen já, ale nikdy jsem nepoužil jiný program než tento. Administrátora jsem nikdy nedělal, tudíž nemám žádné zkušenosti s právama a tak podobně, ale rád se učím novým věcem a práva bych se doučil. Rád bych chtěl pomoci serveru aby na něm mohli hráči hrát bez jakýchkoliv problémů (např. cheateři, griefeři,...). Na serveru jsem se objevil teprve před týdnem, takže už nějak tak vím jak to tam chodí. Doufám, že mou žádost dobře zvážíte. smile

S pozdravem, keylleN

1) keylleN 2) 16 let (27.2.2003) 3) http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_289452/hlstats.php?mode=playerinfo&player=23874 4) Ano, 10ti minutový když jsem se nepohodl s Calim. 5) STEAM_0:0:449097280 6) Jmenuji se Lukáš, rád se věnuju sportu a hraju PC hry. Studuji 4-letý obor mechanik-elektrotechnik v Hluboké nad Vltavou. 7) Counter-Striku se už věnuju asi třetím rokem (cca. 2500h - The Global Elite) a za tu dobu už jsem nasbíral pár zkušeností. Tím pádem dokážu rozeznat jestli je hráč dobrý nebo používá nějaké programy ke zlepšení hry. Mám na svém kontě už i VAC ban, dříve jsem používal program skinchanger, abych si mohl nastavit vlastní skiny, které jsem viděl jen já, ale nikdy jsem nepoužil jiný program než tento. Administrátora jsem nikdy nedělal, tudíž nemám žádné zkušenosti s právama a tak podobně, ale rád se učím novým věcem a práva bych se doučil. Rád bych chtěl pomoci serveru aby na něm mohli hráči hrát bez jakýchkoliv problémů (např. cheateři, griefeři,...). Na serveru jsem se objevil teprve před týdnem, takže už nějak tak vím jak to tam chodí. Doufám, že mou žádost dobře zvážíte. :) S pozdravem, keylleN
edited Feb 22 at 8:05 am

Ahoj, žádost není špatná, ale mohl bys mi vysvětlit proč jsi někomu nadával třeba jamko mrdko německá zasraná.
na serveru jsi lidem nadával tady jsou tak špatní hráči že mně je zle z toho. white skurvený.
atd.

Ahoj, žádost není špatná, ale mohl bys mi vysvětlit proč jsi někomu nadával třeba jamko mrdko německá zasraná. na serveru jsi lidem nadával tady jsou tak špatní hráči že mně je zle z toho. white skurvený. atd.

Důvod je úplně jednoduchý, prišel jsem na server s jediným úkolem a to je se dostat do top3 nejrychlejším způsobem (hraju na vyšší úrovni než hrací na serveru a proto mi pak třeba vadí když mi enemy hráč sebere 23 pts tím, že mi můj spoluhráč afkuje danou pozici co kryje a enemy mne z ni zabije). Své chování změním, bohužel jsem typ člověka co nerad prohrává a těžce nese prohru, jsem soutěživý a dost často to přeženu a situaci zbytečně vyhrotím (dost pravděpodobně je to mím egem). Za své chování se mohu popř. hráčům omluvit.

Důvod je úplně jednoduchý, prišel jsem na server s jediným úkolem a to je se dostat do top3 nejrychlejším způsobem (hraju na vyšší úrovni než hrací na serveru a proto mi pak třeba vadí když mi enemy hráč sebere 23 pts tím, že mi můj spoluhráč afkuje danou pozici co kryje a enemy mne z ni zabije). Své chování změním, bohužel jsem typ člověka co nerad prohrává a těžce nese prohru, jsem soutěživý a dost často to přeženu a situaci zbytečně vyhrotím (dost pravděpodobně je to mím egem). Za své chování se mohu popř. hráčům omluvit.

ahoj, to je sice pěkné že se chceš omlouvám ale jak jsi psal že některé situace zbytečně hrotíš tak co kdyby na serveru byl legit hráč co by tě zabil že by byl lucky a ty mu dal ban protože ti dal dobrý kill a ty jsi na něj byl naštvaný ?? to se neomlouvá a proto zamítám !

ahoj, to je sice pěkné že se chceš omlouvám ale jak jsi psal že některé situace zbytečně hrotíš tak co kdyby na serveru byl legit hráč co by tě zabil že by byl lucky a ty mu dal ban protože ti dal dobrý kill a ty jsi na něj byl naštvaný ?? to se neomlouvá a proto zamítám !
112
3
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 znaků
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Pokracovat v úpravě
Odstranit