MadGames.eu - Forum

Úplná verze: žádost o admina na AWP serveru
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Jméno: TukanCZ

Věk:13

hlstats:https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=37537

Ban: měl jsem na 10 min za nadávání

steamid:STEAM_0:0:521476320

Něco o mě: Jmenuji se Tomáš je mi 13 chodím do 8.třídy rád hraji počítačové hry nebo jezdění na kole.

Chtěl bych být admin protože dost hraji na vašem MadGames AWP serveru.Nědky tam potkám cheatery .Takže bych ke chtěl eliminovat.Aby všichni hráči co tam hrají si užili co nejvíce zábavy.Komunitu tam znám. Na vašem serveru už hraji dost dlouho.
Ahoj, Žiadosť je podľa môjho názoru dosť odfláknutá mohol si to nejak sformovať, zafarbiť a viac sa rozpísať.
Nesplňuješ vek.
(24.07.2021, 15:38)legendary Napsal(a): [ -> ]Ahoj, Žiadosť je podľa môjho názoru dosť odfláknutá mohol si to nejak sformovať, zafarbiť a viac sa rozpísať.
Nesplňuješ věk.
Dobrá takže ne? jestli to chápu?
Dobrý den 

Za 1. Není vám 15 + ,  2. Obecně ta zpráva je nudná nic co by mě zaujalo spíše to vypadá jak kdyby ste se vsadil že bude admin z nějakým kamarádem. 

Za moji osobu je to rozhodně NE .
(24.07.2021, 16:02)Matěj Mikeš Napsal(a): [ -> ]Dobrý den 

Za 1. Není vám 15 + ,  2. Obecně ta zpráva je nudná nic co by mě zaujalo spíše to vypadá jak kdyby ste se vsadil že bude admin z nějakým kamarádem. 

Za moji osobu je to rozhodně NE .

Já jsem se s nikým nevzadil jenom jsem si chtěl vyskoušet být admin a fakt jsem se snažil napsat to zajímavě dělal jsem to asi tak na potřetí
Ahoj, bohužel tvojí žádost musím zamítnout, minimální věk pro přijetí do Admin Teamu je 15 let.
Můžete zkusit naší akademii.