MadGames.eu - Forum

Úplná verze: brocktop AWP SERVER ADMIN
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Žádost o administrátora
1) Jméno : brocktop

2) Vek : 17

3) hlstats : https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=36869

4) Nie ban som nikdy nemal.

5) SteamID : STEAM_0:1:550936337

6) Ahoj! Pre tých ktorý ma nepoznajú volám sa Jakub mám 17 rokov a pochádzam z Prešovského kraja. Chodím na strednú odbornú školu (stolár)
Vo voľnom čase okrem PC, športujem a jazdím na motorke. To je asi všetko podstatné o mne.

7)  Chcel by som byť admin pretože dosť času trávim na servery MadGames AWP AIM. Občas tam stretnem nejakého toxického hráča alebo cheatra.
Myslím si že by sa to mohlo zlepšiť v prospech normálnych hráčov ktorý tam chcú v kľude hrať, pomôcť servru a hernému portálu MadGames. Komunitu tam poznám dosť dobre. Na servry hrajem už skoro 2 roky ale predtým za iný účet o ktorý som prišiel. Heart 

8) Kontakt na mňa DISCORD : brock#4794
Ahoj
Žiadosť je napísaná podľa vzoru, takže za mňa je to OK. Síce na AWP serveru nehrám, ale dúfam, že si to tam užiješ ako admin.

We like people who say directly what they think. Assuming they think the same as we do.
Zdar

Dle mého uvážení je tato žádost poněkud stručná , ale osobně si myslím že jsi napsal vše podstatné .

Smile
dik dik Big Grin
Ahoj,

Tvoje žádost je sice docela krátce napsaná, ale obsahuje vše, co by obsahovat mělo, navíc admini na server AWP jsou třeba!

Ozvi se mi kdykoliv na discordu JustPepos#4632