MadGames.eu - Forum

Úplná verze: Žádost o admina na Only Mirage
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
1) Jméno (Nickname): StrašidelnejBubák

2) Váš věk: 15
3) Odkaz na vaše hlstats (Najdeš na webu) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=58020

4) Měli jste někdy u nás ban ? Ne neměl a ani žádný trest nebo něco takového [Obrázek: smile.png]

5) SteamID(STEAM_1:1......)  STEAM_1:0:574003013

6) Néco málo o vás (4 Věty min.) Jmenuji se Jakub, Jsem z Jihočeského Kraje, rád poznávám nové lidi, kteří se chovají normalně a někdy i zábavu s nimi zažít. Nemusím uplně lid kteří se furt perou protože není to normalní. 

7) Proč právě vy by jste měli být admin (Rozepsat se, nerad bych opakovaně viděl 4slovné věty, z většiny jsou to zprávy nezaujatelné, není tam vidět proč by jste měli být adminem apod...) Chtěl bych být adminem protože trávím dost času na serveru Madgames public only mirage. Na tom serveru potkávám občas lidi kteří kazí hru ostatním hráčům, Chtěl bych aby to skončilo a aby se tam hralo normálně a aby nikdo nekazil nikomu hru neboli kominutu. Pravidla třeba znám dost občas si je ještě jednou přečtu i když je pravda že jsem jednou nadával na tom serveru ale důvod je ten že tam byl zrovna člověk který kazil hru ale už se klidním. A právě bych chtěl být adminem na serveru public only mirage aby skončilo to nadávání + hackování. Znám se i s hodně s komunitou a spojil jsem se i s Adminem už. Aby mi pomohl

[Obrázek: sig.php?player_id=58020&background=random]
Dobrý den , sice splňuješ věk a hodiny . A ta žádost by mohla bejt více rozepsaná. Za mě to je zatím NE. Uvidíme co na to řekne Vedení.
Ahoj,

Žádost docela pěkná, v 6. bodě by se to chtělo více rozepsat. Navíc jak je v podmínkách dáno, potřebný počet hodin nesmí být nahraný v uplynulých 2-3týdnech, je to krátká doba na to seznámit se s lidmi na serveru, s admin týmem a úroveň adminování lidí za takovou krátkou dobu není moc dobrá, většina znich buď odešla po 2 týdnech, nebo byli vyhozeni.

Proto žádost zamítám.