MadGames.eu - Forum

Úplná verze: Zadost na Admina Only Mirage V1
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Jméno/Nickname:  ☂Foメeήτo☂
Váš věk: 26/9/03
HlStats :  https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=51556
Měl jsi někdy u nás ban? Ban jsem neobdržel ani na jednom serveru který vlastní DeadSwim.
SteamID:  Steam id - 786432 / https://steamcommunity.com/profiles/76561199016165714/

Obecné Info

Jmenuji se Michal , tím to rokem mi bude 18 let. Bydlím ve Zlínský kraji , chodím na Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště  v Uherský Brodě , Studuji 2. rokem malíř, natěrač dekorater  .
Chodím někdy  cvičit  s kamarádem do fitka.Pred koronou sem chodil hrat fotball jak
se vse rusilo tak uz na to nebyla nalada. Ted docela casto hraji na Pc , konkretne Lolko , csgo , atd... csgo posledni dobou aktivne , rad tam potkavam nove kamarady.
S klukama ktere sem poznal na madgames hraji mm kecam na dc atd.. .

Proč právě já ?

Ta to veta je sama o sobe zvlastni ale asi mam tomu serveru co nabidnout jsem docela pohodovej klucina ktrej se snazi lidi tahnout lepsi smerem , u csgo se snazim regulovat cheatery na mm pomoci reportu ale kdyz zajdu se spatnou naladou na madgames a je , tam cheater neni admin co by mu dal ban tak sem nastvan a typuji ze i ostatni hraci.
Proto bych se chtel stat adminem abych pomohl samotnemu serveru a chodu.

Rad se učim nove veci , samozrejme neznam vsechny prikazy ale rad se je doucim.

Samozrejme mam nejake ty chybi ale kdo nema , rad se vzdy poucim a beru to objektivne.
Nerad pomlouvam lidi za zady prijde mi to dost neeticke.

Co se tyka banovani , kicku , mutu , atd... sem odhodlan davat to i kamaradum a lidem co me znaji a normalne se semnou bavi , protoze nemam rad lidi co podvadi ve hre , vzivote a v lasce.

Zavěr toho celého ?

Je to muj první pokus se stat adminem na tom to serveru , mam dost odehranych hodin co se tyce znalosti lidi ale na druhou stranu ne vzdy mam naladu se bavit ale to rad na pravím pokud dostanu sanci.
Ale i tak budu rád za odezvu.kdyby někdo chtěl něco vědět tak se mužem sejít na  Dc nebo tu komentářích.
Inspirace na námět to napsat takhle má  Balian of Ibelin takže mu děkuji a doufám že nevadí.
Zaroven mi i stim trochu pomohl za coz dekuji !

Přeji krasný zbytek dne
                                        ------- Michal / Foxento
Ahoj

Za me je to Ok , splnujes pozadavky co se tyce hodin a aktivity na serveru , ale pomahal jsem ze zadosti takze se zdrzim hlasovani abych byl objektivni.

-------------------------------------------------------------------------------

Hlupákovi pýcha z pusy vyráží,
moudré ochrání jejich rty. ( Přísloví 14 / Bible 21 ( B21 )
Ahoj, dle mého názoru by jsi byl adekvátní člověk do A-Teamu

Tvá žádost se mi líbí, máš ji stručně a pěkně sepsanou.¨
Veškeré požadavky splňuješ, takže nemám co vyčíst.
Za mě ano, teď už jen počkat na hlas někoho z vedení.

Mistake♥♥
Ahoj,

Ozvi se mi na discordu,

JustPepe