MadGames.eu - Forum

Úplná verze: Žádost o administrátora - OnlyMirage
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Heart
1) [font="Motiva Sans", sans-serif][font="Motiva Sans", sans-serif]⁵ₐₘᵏʸˢᵉˡᵏᵃᵃ[/font][/font]
2) 18
3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=31025
4) Někdy v minulosti ještě předtím než jsem tu byl poprvé admin. Každopádně ten ban byl neprávem + to bylo jen na starých JB/ct ban.
5) STEAM_1:0:507449123

6) Jsem plnoletý chlapec. V období když poprvé začala karanténa jsem byl hodně aktivní hráč, teď už jsem o něco méně aktivní z osobních důvodů. Na MG jsem už jednou administrátor byl, takže vím jak to zde chodí a mám nějaké ty zkušenosti. Jsem celkem přátelský, málo kdy se stane že bych napsal/vyslovil nějakou nadávku atp... A když už se tak stane, tak je to myšleno ze srandy a daný hráč to vždy pochopí. 

7) Jak jsem už říkal: Jsem celkem přátelský aktivní hráč co by rád pomohl v rozvoji vašeho serveru. Kontroloval bych hráče ( jestli nejsou hackeři ), kontroloval bych chat ( snažil bych se aby tam byla nulová toxicita / urážky atp.. a prostě aby to byl celkově server kde si může zahrát každý ). Na vašem portálu jsem trávil hodně času už jako obyčejný hráč a ještě více času jako administrátor. Nejsem ten typ člověka co dokáže psát nějaké dlouhé romány o tom jak by rád chtěl být admin, ale i přes to že nepíšu nějaké dlouhé romány tak doufám že vám tohle stačí k pochopení, že bych tu byl vážně rád admin. Přeji příjemný zbytek dne každému co to čte.
________________________________________________________________________________________________________________________________
Pár + a - z mého pohledu

+
+Zkušenosti.
+Znalost pravidel.
+Znalost funkce na MG.
+Nulová toxicita/max. sranda co hráč pochopí.
+Schopnost odhalit hráče, co využívá programu třetí strany.
+Celkový čas strávený na MG.
+Věk.
Další můžete zjistit samy. (pokud nějaké ještě jsou)

-

-Upřednostňuji reálný život, takže může někdy být poznat pokles aktivity.
-Nedohraných 30h na Only Mirage, ale celkový čas na MG mám o dost větší.
Další můžete zjistit samy. (pokud nějaké ještě jsou)

________________________________________________________________________________________________________________________________
S pozdravem,
kyselkaa.  
kyselkaa.

Čau já si myslím že kyselka by mohl prospět serveru v minulosti si myslím že byl A týmu jako admin dobrej
Ahoj,

- dřívější chování vůči ostatním hráčům/hádky s členy AT. Malá aktivita na účtu, kde si žádáš, v minulosti jsi měl aktivitu špatnou, tak je třeba zvážit, zda-li opravdu dokážeš nahrát čas, který admin potřebuje!

Zvaž to, nahraj ještě čas který je třeba a pak se mi ozvi na discordu.