MadGames.eu - Forum

Úplná verze: ŽÁDOST O ADMINA
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
1) IRL - Ondra_-_(EATBRAIN)  Shy
----------------
2) 18 let.
----------------
3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=46890
----------------
4) Nikdy jsem ban či nějaký problém neměl.  Angel
----------------
5) steamid: STEAM_1:1:567843909
----------------
6) Jmenuji se Ondřej, Bydlím v moravském kraji,Mam rád cestování,protože vždycky chci poznat něco nového,nové lidi a nové země. Nesnáším když se někdo nervuje nebo působí negativně, proto se snažím působit na lidi dobře a pomáhat jim. Hraju fotbal od 6 let, ještě nemám v plánu přestat Wink na pc trávím v celku dost času.
----------------
7) Většinu času hraju na serveru Mirage Public, po večerech potkávám mnoho lidí co podvádí či kazí komunitu. Chtěl bych tomuto zabránit a ukázat směr starším, mladším osobám jak se chovat a ukázat že MadGames má budoucnost. Na MadGames je i skvělej a-team co jsem si všiml a rád bych chtěl do něj zapadnout.  Pravidla mám prostudované a jsem plně připravenej být adminem + nebojím se říct svůj názor nebo se obhájit. Děkuji za vás čas a hezký zbytek dne.
EATBRAIN
Ahoj,

Aktivitu máš pěknou, na serveru se vyjadřuješ slušně, tvůj jazyk je na více než dobré úrovni.

ozvi se mi na discordu JustPepos#4632 nebo mě také najdeš na našem discord serveru!