MadGames.eu - Forum

Úplná verze: žádost o administrátora na olny mirage
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
1) SLEPIČKA RADUR

2) 15 let

3) Hlstats na aktivní učet: https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=51828
Hlstats na neaktivní učet na kterém není ban ani ho nevlastní jiná osoba: https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=28730

4) Ano za bunnyhop

5) SteamID: http://steamcommunity.com/profiles/76561199130970385

6) Jmenuji se Radek žiju v okolí Karviné v Moravskoslezském kraji. Mezi moje zájmy patří hraní FPS her jako je CS:GO a moje doposud nejoblíbenější hra je DOOM ETERNAL, mezi další patří střihaní videí, hraní Airsoftu a jízda na kole po horských tratích. Chodím na základní školu dělnickou a plánuji jít na průmyslovou školu v Karviné.

7) Proč bych se měl stát adminem?
 Nebaví mě hrát proti nebo po boku hekrům/cheatrům ta hra potom strácí smysl a protihráči kteří hrají proti danému cheaterovi mají nechuť hrát a odinstalovat hru.
Pak jsou hráči kteří chtějí vyvolat konflikt jen kvůli tomu že pomůžeš nebo dáš zbraň někomu jinému než danému hráči já dokážu řešit konflikty když vím o dané situaci hodně to se rozhoduje jestli se začnu zastávat hráče na kterého nadává nebo se ho budu snažit uklidnit. A pak tam je druh hráče který si koleduje o mute že přijde na sever jde do random týmu a začne pouštět písničky fakt na hlas že s toho bolí po 10 vteřinách uši nebo začne nadávat jak server je špatný a začne nadávat majiteli (Deadswimovi) a A-teamu.

Na serveru mužů být aktivní přes týden od 10:00 do 19:30 a o víkendu
Od 8:30 do 19:30 pokud někam nebudu muset jít/jed pryč.


Předem děkuji za utrácený čas kdyby něco nebylo v pořádku nahlaste to zde a já to rád opravím. (předem informuji že zním kdyby mi bylo 14 ale je mi 15)
Ahoj,

žádost je pěkná, čas splňuješ, steamid je sice jiného než jsi poslal, ale to se dá přehlédnout, akorát si nejsem jist, zda-li na tomto učtě, kde hraješ, vlastníš prime?
hraju jen na madgames prime mam na neaktivním učtu ale zakoupím si jestli je potřeba
Ahoj,

UDělal jsem nové pravidlo, že je zapotřebí, aby hráč měl primární status.

Přeji hezký zbytek dne, JustPepe