Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
žádost o administrátora AWP serveru

1.Jméno: ™hruska™
2.Věk: 15
3.Odkaz na hlstats: https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...layer=1385
4.Měli jste u nás někdy ban?: Ne, ban jsem na madgames nikdy neměl, ani nebyl důvod, hacky nepoužívám.
5.SteamID: STEAM_0:1:484911031
6.Něco málo o sobě: Jsem obyčejný 15. letý kluk. momentálně studuji SOU v Hlinkách Beroun. Žiji ve Středočeském kraji. Rád hraji na PC a sportuji, také již hraji fotbal 10 let. Mám i své vady včetně agresivity,takže mi občaš i něco ulítne ale jsem jen člověk. Jinak jsem přátelský a rád si s někym zahraju nebo jen popovídám. Jsem společenský a nevadí mi seznamování. 
7.Proč právě ty by jsi měl být admin?: Na madgames už jsem hodně dlouho,dalo by jse možná i říci že od začátku. Na serveru hraji každý den a nerad vidím hackera který kazí hru ostatním, takže bych tomu chtěl zabránit. Už mám nějaké ty hodiny nahrané takže hackera poznám a rád mu tam ten ban i dám. Dokonce jsem tu již býval adminem, takže vím jak to chodí. Bohužel mi do toho vlezlo učení se na přijímačky, takže jsem nebyl aktivní a bývalý admin Raptor mě vyhodil. Teď jsem se dozvěděl že sháníte adminy pro zvětšení admin teamu tak jsem tu a píšu si žádost.

S pozdravem Hruška.

No.. za mně bych ho bral
+ Je tu prakticky od začátku portálu, což si pamatuji
+ Je aktuálně docela aktivní
+ Je přátelský
- Byl již 2x v teamu, vždy hozen za nízkou aktivitu
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

+ přátelský
+ celkem aktivni v posledni dobe
(veľmi ťa nepoznám sorry Big Grin )
Za mne ANO

Za mně ano 
znám ho dost dlouho už předemnou tady byl v atimu.
A myslím si že má zkušenost rozpoznat nějakého heckra .

Ahoj, doraž zítra 19.10. v 18:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu kde proběhne obnovení znalostí pravidel atd.
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)