Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŽÁDOST O AKADEMIKA

1) toxik cz
2)STEAM_1:0:558346026
3)https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...&game=csgo
4)Ne možná jenom napomenutí za toxicitu
5)Jmenuji se Zdeněk a žiju v Usteckém krajy. Rád hraju hry většinou cs:go chodim na hasiče a rád pomáhám strejdovi stavět PC moje záliba Big Grin
Chodím do malé školy do 7 třídy. Žiju jenom s otcem. Rád řeším problemy proto se hlasím na akademika. Později až mi bude 15 tak bych rád šel na admina.
Nejoblíbenější hry 1:CS:go 2:wolfestine 3:GTA san andreas. Muj pc: amd phenom II 4x 3,4 geforce gtx 1050. Hraju na 140 fps to stačí na lepší nemám Big Grin.
6)Proč ?? hmm . Protože mě baví hrat z AWP nejsem žádnej profík ale docela mi to sním jde. Rád řešim problémy i když vim že v akademikovi nemužu 
dávat bany  tak i tak to chci skusit abich se kdyžtak připravil na admina . Často se dokážu z nikim nějak dohodnout a i z adminama dobře vycházím .
7)14 let 

B) Českej jazyk mi docela de občas udělam chybu ale to se stává každému .
Angličtina co kdomu dodat hmm. Základi mi docela jdou a jelikoš bych rád šel na a ajtáka tak je potřeba takže základi umim docela dobře .
Nikdo není perfektní ani ja ani litstvo ani muj mikrofon ale kvalitu nemá špatnou a s každým se doruzumím.

Ahoj, omlouvám se, ale tvoje žádost se mi absolutně nelíbí, hlavně skrz tvojí gramatiku, Akademik, admin apod.. má umět, alespoň základy spisovné češtiny.
Což se o tobě nedá říci, "abich", "de", "co kdomu dodat", "jelikoš", "rád šel na a ajtáka". Pokud-li zlepšíš svojí gramatiku, trošku na sobě zapracuješ, tak po té mohu začít o tobě uvažovat, zkus to znova za měsíc, tedy 15.11.2020.

Dále zlepši svojí aktivitu a hratelnost na CS:GO, protože 150 Hodin je opravdu málo na to aby jsi mohl rozpoznat Cheatera, Scriptera, apod..

Děkuji za tvojí žádost Smile
Příští měsíc ti zkusím dát šanci Smile.
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)