Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Žiadosť o post admina na awp serveri

sadge 
1) I´m not creative!
2) 17
3) https://hlstats.madgames.eu/hlstats.php?...ayer=29531
4) Nie, nemal.
5) https://steamcommunity.com/profiles/76561198155574835/

6) Volám sa František, som zo západu aj keď niekdy môžete počuť východniarsky prízvuk alebo nadávky. Venujem sa folklóru, presnejšie gajdám, trošku aj spevu a beatboxu. Popri folklóru sa venujem aj počítačovej grafike a foteniu už tretí rok. Som extrovert a flegma čo môžete vidieť aj na serveri. S pozíciou admina mám už skúsenosti z GTA SA.
7) Prečo ja? Na serveri bývam aktívny, takže vždy keď hrám cs-ko som aspoň hodinu iba na serveri. Som priateľský, milý (odrb, často som drzý), úprimný a rád pomáham ľudom.  Chcem pomáhať aj v komunite. Často sa stáva, že na serveri nie je admin a nie je dostupný ani na discorde, takže určite by sa vám zišiel ďaľší admin, ktorý bude viac aktívny. Rýchlo sa učím nové veci a vždy keď budem na serveri, bude tam živo vďaka mojej povahe a neustálemu rozprávaniu. Dúfam, že to teraz už bude dosť. Ak nie tak idem na operáciu a za 3 roky budete mať prvú va*ínu v admin teame Big Grin .

Plusy : aktivita, vpohode guy
Mínusy : niekedy ti to uletí ale tak komu nie
Záver : za mňa Áno

pausechamp 
+ Aktivita
+ Věk
+ ,,Ukecanost"
- Absolutně tě neznám
- Jsi drzý

Za mně Anokekw
Když dostaneš ban za cheaty, tak neříkej že je nemáš  kekw pausechamp

Plusy: + aktivita, věk, aktivita v hlasové komunikaci // chatu

Mínusy: - Vulgarita

Dodatek: upřímně moc o tobě nevím, vypadáš jako né moc problémoví člověk, nevidím důvod proč nedat šanci.

Rozhodnutí: Za mě ANO. Jen trošku tedy tu vulgaritu asi uklidnit.
This is test, if you can read this you have eyes. POGU

(09-10-2020, 05:16 PM)Queen Napsal(a): Plusy: + aktivita, věk, aktivita v hlasové komunikaci // chatu

Mínusy: - Vulgarita

Dodatek: upřímně moc o tobě nevím, vypadáš jako né moc problémoví člověk, nevidím důvod proč nedat šanci.

Rozhodnutí: Za mě ANO. Jen trošku tedy tu vulgaritu asi uklidnit.

To čo sa stalo bolo už dávnejšie, ale uvedomujem si, čo som spravil. Potom som zmenil som behavior a aj slovník. Krotím sa.
Ďakujem za podporu.

(09-10-2020, 02:11 PM)DeadSwim Napsal(a): + Aktivita
+ Věk
+ ,,Ukecanost"
- Absolutně tě neznám
- Jsi drzý

Za mně Anokekw

Ešte som necheatoval, takže sa toho nebojím. Drzý som v škole, nie na serveri Big Grin.
Ďakujem za podporu.

Ahoj, přijď zítra v 18:00 na náš teamspeak ts.madgames.eu
Pokud čas nevyhovuje, napiš mi na disc.
You will never get the feeling of the winner if u wouldn't like to play with your team, playing and baiting for yourself makes it even harder than it could be.

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející tohle téma:
1 host(ů)