Žádost o administrátora
Žádost o admina

Name : KlexGod
13 y.o.
Steam ID : https://steamcommunity.com/profiles/76561198194019115/
Ban : Ne, ani na vašem serveru a ani VAC
Něco o mě : Jmenuju se Ondřej a pocházím z Česka. Nejraději teď hraju MadGames AWP server ale i Matchmaking a Wingman. Muj mm rank je Gold Nova III a to stejné i na wingmanovi. Vždy se snažím hrát nejlépe co umím ale občas jsem špatný, protože třeba nemám svůj den. Umím mluvit celkem dobře anglicky a trochu německy. Bývám skoro furt aktivní na Steamu takže když bude nějaký problém na serveru tak nemám problém se tam podívat, jelikož skoro vždy hraji pouze CS:GO.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem Ondřej

Name : KlexGod 13 y.o. Steam ID : https://steamcommunity.com/profiles/76561198194019115/ Ban : Ne, ani na vašem serveru a ani VAC Něco o mě : Jmenuju se Ondřej a pocházím z Česka. Nejraději teď hraju MadGames AWP server ale i Matchmaking a Wingman. Muj mm rank je Gold Nova III a to stejné i na wingmanovi. Vždy se snažím hrát nejlépe co umím ale občas jsem špatný, protože třeba nemám svůj den. Umím mluvit celkem dobře anglicky a trochu německy. Bývám skoro furt aktivní na Steamu takže když bude nějaký problém na serveru tak nemám problém se tam podívat, jelikož skoro vždy hraji pouze CS:GO. Děkuji za odpověď. S pozdravem Ondřej
edited Jan 24 at 5:19 pm

ahoj, máš špatně steam ID a chybí ti hlstas a proto zamítám

ahoj, máš špatně steam ID a chybí ti hlstas a proto zamítám

Steam ID mám dobře, protože když to rozkliknu tak mi to hodí muj steam profil. Zkuste to prosím znovu a hlstats tam dám

Steam ID mám dobře, protože když to rozkliknu tak mi to hodí muj steam profil. Zkuste to prosím znovu a hlstats tam dám

Steam id musíš mít ze serveru ( dáš do konzole status )

Steam id musíš mít ze serveru ( dáš do konzole status )
40
3
2
This topic is closed
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft